Projektový manažér (v prekladateľskej agentúre)

TOP PREKLADY, s. r. o.

Miesto práce
Pražská 33, Bratislava
Termín nástupu
ihneď, resp. dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou na pracovnom pohovore

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- kompletné manažovanie prekladateľských a tlmočníckych projektov od definovania požiadavky po úspešné odovzdanie klientovi
- tvorba cenových ponúk, objednávok, fakturácia
- e-mailová, osobná a telefonická komunikácia s rôznymi typmi klientov (vrátane zahraničných) od študentov, po korporátny a štátny sektor a s dodávateľmi (prekladatelia, korektori, tlmočníci, grafici)
- anticipovanie vývoja každého projektu a schopnosť reagovať na neočakávané situácie
- koordinovanie prekladateľov, korektorov, kontrolórov, grafikov a brigádnikov v rámci projektu
- realizovanie výstupnej kontroly prekladu pred odovzdaním klientovi
- práca s interne vyvinutým databázovým systémom, e-mailovým klientom, balíkom MS Office, CAT Tools, OCR softvérom a inými
- zlepšovanie procesov a komunikácie v rámci firmy aj mimo nej

- priestor pre kariérny rozvoj v oblastiach mimo hlavných činností, ako napríklad HR, marketing, IT a, samozrejme, preklady, prípadne tlmočenie
- samostatnosť a zodpovednosť hneď od začiatku
- mladý, priateľský až rodinný, vzájomne sa podporujúci kolektív
- práca v stabilnej, no rastúcej malej firme, kde budeš môcť uplatniť svoje nápady
- plne hradené tímové aktivity aj jazykové kurzy podľa vlastného výberu
- motivačné odmeny za dosiahnutie a prekonanie stanovených cieľov plus rozpočet na prípadné vlastné zlepšujúce iniciatívy
- k dispozícii ovocie a iné malé občerstvenie

Hľadáme človeka s pozitívnym prístupom k práci a ľuďom. Ak sú ti naše slová blízke, daj nám o tom vedieť; radi ťa spoznáme bližšie. Pošli životopis alebo link na aktualizovaný LinkedIn profil, spolu s niečím, čo by sme sa o tebe inak nedočítali, na [email protected]. Všetkých uchádzačov, ktorých profil nás zaujme, budeme kontaktovať.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

prekladateľstvo alebo lingvistické vzdelanie výhodou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Rád pracuješ s ľuďmi a pre ľudí?
Vieš uchopiť a zrealizovať, prípadne presiahnuť klientsku požiadavku a viesť celý proces dopredu od prvého kontaktu s klientom po odovzdanie vyhotoveného projektu?
Si milá/ý a podporujúca/i, ale nebojíš sa stáť si za svojím, keď to situácia vyžaduje?
Hovoria o tebe, že vnášaš ľudskosť do ťažších situácií?
Si trpezlivá/ý, učenlivá/ý a nadšená/ý možnosťou rozvíjať svoje zručnosti a prinášať inovácie do oblasti prekladov?
Máš oko pre maličkosti, ale vždy si udržuješ nadhľad?
Dokážeš realizovať svoje nápady?
Máš vyvinutý zmysel pre to, čo je správne?
Veríš, že kreativita a zvedavosť sa musia podporovať a rozvíjať?
Dokážeš bez zaváhania vysvetliť aj komplikovanejšiu situáciu klientovi v angličtine (slovom aj písmom)? Pochopíš prípadne aj jednoduchšiu komunikáciu v nemčine?
Máš logické, kritické a trošku aj to finančné zmýšľanie?
S jazykovým vyjadrovaním to jednoducho vieš?
Rozumieš si s ľuďmi a chceš sa stať dôležitou súčasťou skvelého tímu?
Už teraz sa na teba tešíme!

Sme prekladateľská agentúra pôsobiaca na trhu od roku 2006 s klientmi po celom Slovensku aj v zahraničí. Realizujeme rôzne druhy prekladateľských a tlmočníckych projektov, zabezpečujeme právne, technické, ale aj úradné preklady, ponúkame lokalizácie softvérov, grafické spracovanie dokumentov a korektúry textov.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3209258  Dátum zverejnenia: 9.10.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou na pracovnom pohovore