Regionálny manažér inzercie

TOP POINT, s.r.o.

Miesto práce
Práca z domu
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ihneď
500 - 3 500 EUR/mesiacmzda je viazaná na úspešnosť pri uzatváraní obchodov

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme šikovnú posilu s chuťou kariérne rásť a pracovať na sebe. Práca je zameraná na vyhľadávanie obchodných príležitostí, konkrétne ide o predaj inzertného priestoru pre obľúbené mestské noviny v Bratislave. Prezentácia u klienta je nevyhnutná. Práca si vyžaduje na dennej báze oslovovanie zákazníkov pre danú cieľovú skupinu, vrátane osobných stretnutí.

Informácie o výberovom konaní

budú kontaktovaní iba vybraní uchádzači

z hľadiska plánovaného vývoja danej pozície, sa požaduje aj priloženie aktuálnej fotografie

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

min. 2 roky ako obchodný zástupca

komunikačné schopnosti na vysokej úrovni
argumentačné zručnosti
kreatívne a logické myslenie

Vydavateľstvo lokálneho periodika.
ID: 4133550  Dátum zverejnenia: 11.5.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 500 EUR/mesiac