Technik slaboprúdových systémov (CCTV, EZS, EPS...)

TOPCONTROL s.r.o.

Miesto práce
Prešov
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
1 100 - 1 700 EUR/mesiacfinálna úroveň základnej mzdy závisí od individuálnych schopností a skúseností vybraného kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Montáže a servis slaboprúdových systémov:
- kamerové systémy (CCTV)
- elektronické zabezpečovacie systémy (EZS)
- elektrická požiadna signalizácia (EPS)
- audiovrátniky a videovrátniky (DDS)
- prístupové systémy
- štrukturovaná kabeláž, optické siete
- špeciálne aplikácie a projekty

Odmeny + 13 plat

V prípade, ak spĺňate vyššie uvedené požiadavky, prosím zašlite nám Váš životopis v slovenskom jazyku na [email protected]. Spoločnosť bude kontaktovať iba vybraných uchádzačov. Ďakujeme a tešíme sa na prípadnú spoluprácu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

elektrotechnika, telekominukácie, informačné technológie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Office 365 - Pokročilý
AutoCAD - Základy

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Počet rokov praxe

3

Vzdelanie:
• úplné stredné vzdelanie a 3 rokov odbornej praxe (požadované vzdelanie elektrotechnického zamerania).

Počítačová gramotnosť:
• práca s PC na užívateľskej úrovni, MS Office, Outlook.

Osobnostné a charakterové vlastnosti a schopnosti:
• samostatnosť, zodpovednosť, flexibilita, kreativita, spoľahlivosť.

Spoločnosť sa zaoberá komplexnou elektromontážnou činnosťou. Zameriavame sa na všetky typy stavebných objektov: priemyselné, administratívne a inžinierske siete v regióne východného Slovenska .

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 4068266  Dátum zverejnenia: 12.8.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 100 EUR/mesiac