Obsluha lepiaceho automatu

TOP KRAFT SK a.s.

Miesto práce
Priemyselná 9050/1, Myjava
Termín nástupu
apríl 2024
Mzdové podmienky (brutto)
830 - 1 150 EUR/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- práca na lepiacom automate
- práca na jednoduchých účelových strojoch

- práca na dve zmeny

- stále zamestnanie, práca na pracovnú zmluvu
- voľné víkendy a sviatky
- príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie (III. pilier)
- 13. a 14. plat v nadväznosti na hospodárske výsledky,
- zamestnanecké zľavy na výrobky

Informácie o výberovom konaní

nástup možný ihneď

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Chuť pracovať, dobrý zdravotný stav, zodpovedný prístup k práci, kvalitné pracovné návyky.

Spoločnosť TOP KRAFT SK a. s. pôsobí na slovenskom trhu už viac ako 28 rokov.
Za toto obdobie sme si vypracovali stabilnú pozíciu výrobcu a dodávateľa upevňovacích a spojovacích materiálov.

Zaoberáme sa výrobou, importom a distribúciou kvalitného spojovacieho materiálu, príslušenstva pre sadrokartón a zatepľovanie.
V neposlednom rade sme majiteľom značky ručného náradia KRAFTER.

Z malej firmy s jedným zamestnancom je dnes spoločnosť s pobočkami v 5 krajinách Európy, stovkou pracovných miest a ročným obratom viac ako 20 mil. eur.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Kontakt

ID: 4797747  Dátum zverejnenia: 2.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 830 EUR/hod.