Skladník

TOP KRAFT SK a.s.

Miesto práce
Priemyselná 9050/1, 907 01 Myjava
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
700 - 1 050 EUR/mesiaczáklad platu + 40 % osobné hodnotenie + pri kvalitnom plnení úloh garancia mzdového nárastu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Manipulačné práce v sklade, príjem a výdaj tovaru, práca s VZV - papiere na VZV výhodou,nie podmienkou. Práca v riadenom sklade. Scaner.
Jednozmenná prevádzka.

prémie, 13. a 14. plat v nadväznosti na hospodárske výsledky, doplnkové dôchodkové sporenie - III.pilier, plne hradené stravné

Trvalé zamestnanie vo firme s viac ako 24 ročnou históriou na trhu.
Na vstupný pohovor budú pozvaní len vybraní uchádzači.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

2.10.2020 (ostávajú ešte 2 dni)

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

výroba - obchod

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Samostatnosť, precíznosť, schopnosť sa rýchlo naučiť nové pracovné postupy. Zodpovednosť a zmysel pre poriadok. Časová flexibilita.

Výroba a veľkoobchod, importér produktov. Spojovací a upevňovací materiál. Materiál pre stavebníctvo. Ručné náradie. TOP KRAFT - firma pôsobiaca vo viacerých štátoch EÚ.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Priemyselná 9050/1
907 01 Myjava
ID: 2886283  Dátum zverejnenia: 14.9.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 700 EUR/mesiac