Predavač/-ka v železiarstve

TOP KRAFT SK a.s.

Miesto práce
Modra
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
800 - 1 100 EUR/mesiac13 plat, mzda priamo úmerná tržbám,

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Priamy predaj tovaru spotrebiteľovi - predaj železiarskeho tovaru a remeselných potrieb. Kontakt so zákazníkom, príjem tovaru, vedenie pokladne, zodpovednosť za predajňu.

príspevok na stravu

Žiadosť a štruktúrovaný životopis prosíme zasielať e-mailom na adresu [email protected] Do predmetu správy, prosím, uveďte "zamestnanie predavač".

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

18.12.2020 (ostáva ešte 21 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

strojárstvo a obchod

Ostatné znalosti

Pokladňa - pokročilý
Skladové hospodárstvo - pokročilý

Počet rokov praxe

2

Požadujeme dobrú znalosť železiarskeho sortimentu (prax v obchode s podobným sortimentom výhodou), zručnosť s PC, samostatnosť a zodpovednosť za zverenú predajňu, logické uvažovanie, príjemné vystupovanie.

Výroba a veľkoobchod, importér produktov. Spojovací a upevňovací materiál. Materiál pre stavebníctvo. Ručné náradie. TOP KRAFT - firma pôsobiaca vo viacerých štátoch EÚ.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Priemyselná 9050/1
907 01 Myjava

Kontakt

ID: 241943  Dátum zverejnenia: 15.11.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 800 EUR/mesiac