Správca marketingových kampaní a tvorca obsahu pre eshop

TOP JEWELS s.r.o.

Miesto práce
Užhorodská, Michalovce
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
01.08.2018
Mzdové podmienky (brutto)
800

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Eshopy imoda.sk a isperky.sk hľadajú do svojho tímu v Michalovciach marketingovo zdatného a KREATÍVNEHO zamestnanca na vytváranie obsahu, správu a vyhodnocovanie marketingových kampaní na facebooku, instagrame a email marketing cez mailchimp.

Práca s reklamnými nástrojmi, najmä :

- facebook (správa reklám, príspevkov, práca s publikami)
- instagram (príspevky, vytváranie príbehov a live videií)
- mailchimp (vytváranie a rozosielanie newsletterov)
- znalosť adwords výhodou (nie však podmienkou)

Náplň práce :
- vymyšlánie a neustále plánovanie kampaní, príspevkov, predajných akcií, súťaží a pod.
- výroba obsahu (kazdý deň je 1-2 hodinové fotenie v spolupráci našou modelkou najmä vymýšlanie pútavých kulís, póz, outfitou, výber zaujimavého tovaru a rôznych rekvizít aby vaše fotky/príspevky a reklamy boli pútavé a teda v reklamách úspešné)

Prax je samozrejme nutná, ak ju však nemáte tak ma skúste presvedčiť svojou kreativitou..ako to už nechávam na vás :-)

- Fotografické a módne cítenie
- Práca NIE JE vhodná na prácu z domu !

- príplatky za nadštandardné výsledky
- marketingové školenia (Máme nakúpené a nakúpime koľko a aké si len prajete, stačí keď ich dokážete aplikovať aj v praxi. Dobrá angličtina podmienkou.)

Váš životopis s aktuálnou fotografiou a motivačným listom zasielajte e-mailom na [email protected] do 26.07.2018. Kontaktovať budeme len uchádzačov, ktorí budú vybraní do užšieho kola na osobný pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

online social marketing

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

- samostatnosť
- zodpovednosť
- kreativita
- proaktivita
- chuť učiť sa nové trendy v marketingu

TOP JEWELS s.r.o. v Michalovciach, je spoločnosť ktorá viac ako 13 rokov prevádzkuje úspešné internetové obchody imoda.sk , isperky.sk , giuliett.sk a iné..

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3248963  Dátum zverejnenia: 2.7.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 800