Reagujte bez životopisu Можливість для людей з України

Pracovník rýchleho občerstvenia

Top Grill LM s.r.o.

Miesto práce
ZOC MAX, Vihorlatská, Prešov-Sekčov
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
Dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 200 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do zabehnutej a stabilnej prevádzky v ZOC MAX Prešov hľadáme šikovnú a zodpovednú pracovníčku, prípadne pracovníka na plný úväzok, alebo formou brigády.

Práca na dlhý/krátky týždeň v pracovnej dobe 9,00 - 20,00 hod..

Plat od 5€/hod., v sobotu 7,50€/hod. a nedeľu 10€/hod. v čistom.

Náplňou práce je príprava a predaj jedál a nápojov.

Dodržiavanie hygienických a pracovných postupov.

V prípade záujmu zasielajte životopisy e-mailom: [email protected], alebo volajte 0905602530.

  • Možnosť získať príspevok na dopravu do práce vo výške 1€/km.
  • Nákup potravín za veľkoobchodné ceny.
  • Vianočný príspevok
  • Zabezpečené stravovanie priamo v zariadení s možnosťou výberu z rozmanitej ponuky.
  • Možnosť profesionálneho rastu a rozvoja v rámci spoločnosti.
  • Priateľská a neformálna pracovná atmosféra, v ktorej sa budeš cítiť ako doma.

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Naša spoločnosť prevádzkuje sieť fast foodov a reštaurácií v obchodných centrách v Prešovskom a Košickom kraji. V tomto odbore pôsobíme už od r. 2005 a snažíme sa o kvalitné a dostupné služby. Naším cieľom je pevné postavenie na gastronomickom trhu a vytvorenie úspešnej reštauračnej siete.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Kontakt

ID: 4254297  Dátum zverejnenia: 11.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac