Pracovník OTK / Kontrolór kvality / Metrológ

TOP Grafit, s.r.o.

Miesto práce
Dopravná 2, Topoľčany
Termín nástupu
ihneď
nástupný plat 700 - 1250 EUR mesačne, po 3 mesiacoch prémie až do výšky 25%

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- medzioperačná a výstupná kontrola vyrábaných grafitových dielov
- obsluha 3D meracieho prístroja a software
- vytváranie meracích protokolov
- vedenie a archivácia príslušnej dokumentácie

- práca v stabilnej firme
- seriózny prístup
- zaujímavé finančné ohodnotenie, nadštandardné príplatky za nadčasy
- každoročné prehodnocovanie platov, dochádzkový bonus

z kapacitných dôvodov budeme kontaktovať len vybraných uchádzačov

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

strojárske

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

SolidWorks - Pokročilý
AutoCAD - Pokročilý

Počet rokov praxe

2

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Ideálny kandidát na túto pozíciu by mal spĺňať nasledovné kritériá:
- samostatnosť, precíznosť, zmysel pre detail
- schopnosť čítať výkresovú dokumentáciu
- skúsenosti s meracími zariadeniami výhodou
- nemecký alebo anglický jazyk
- znalosť noriem a legislatívy v oblasti metrológie výhodou
Ideálny kandidát má v tejto oblasti prax, šancu však majú aj veľmi šikovní a zdatní absolventi.

TOP Grafit, s.r.o. - špecialista na uhlíkové a grafitové výrobky, opracovanie grafitových a C/C kompozitných materiálov. Sme firma s viac ako 25 ročnou praxou v oblasti zákazkovej výroby a predaja grafitových komponentov pre priemyselné a vysokoteplotné aplikácie.

www.topgrafit.sk

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3375182  Dátum zverejnenia: 5.6.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: nástupný plat 700 - 1250 EUR mesačne, po 3 mesiacoch prémie až do výšky 25%