Mzdový účtovník_poradenská spoločnosť

TOP CONSULT GROUP, s.r.o.

Miesto práce
centrum, Bratislava
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok
Termín nástupu
ASAP

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Mesačné spracovanie miezd pre klientské spoločnosti
Mesačné reporty pre daňový úrad, sociálnu a zdravotnú poisťovňu
Vedenie agendy zamestnancov (noví zamestnanci, výmena zamestnancov, odchádzajúci zamestnanci)
Ročné daňové zúčtovanie a zúčtovanie zdravotného poistenia
Príprava štatistických reportov

- práca pre renomovanú celosvetovo pôsobiacu spoločnosť
- motivujúce platové ohodnotenie
- možnosť ďalšieho rastu (hradené odborné semináre)
- možnosť ďalšieho jazykového vzdelávania
- komplexné zaučenie do špecifík spoločnosti

V prípade, že Vás ponuka zaujala zasielajte, prosím, svoje CV slovenskom jazyku na dole uvedenú adresu.
Kontaktovať budeme len kandidátov spĺňajúcich všetky požiadavky nášho klienta. Za pochopenie ďakujeme.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Účtovnícke a auditorské činnosti

Naším klientom je významná medzinárodná poradenská spoločnosť poskytujúca služby v oblasti auditu, daňového poradenstva a účtovníctva.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Mzdové účtovníctvo - Expert
Personalistika - Pokročilý

Počet rokov praxe

3

Prax min.3 roky
Znalosť anglického alebo nemeckého jazyka VÝHODOU - nie je potrebná aktívna znalosť, v cudzích jazykoch sa vedie korešpondencia, prípadne prichádzajú a odosielajú sa podklady pre mzdy
Znalosť programu SOFTIP VÝHODOU
Flexibilita, zodpovednosť, proaktívnosť, schopnosť riešiť dané úlohy v časovom termíne

TOP CONSULT GROUP, s.r.o. je personálno - konzultačná spoločnosť pôsobiaca nielen na slovenskom trhu, ale aj v zahraničí, už vyše 20 rokov.
Pre svojich klientov zabezpečujeme komplexné poradenské a konzultačné služby v oblasti riadenia ľudských zdrojov, predovšetkým v oblasti vzdelávania, vyhľadávania a výberu zamestnancov pre stredný a TOP manažment, ako aj špecialistov v rôznych profesiách.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 685656  Dátum zverejnenia: 7.1.2016