Obchodný riaditeľ - Agro produkty

TOP CONSULT GROUP, s.r.o.

Miesto práce
Veľké Dravce
Termín nástupu
Ihneď / Dohodou
2 500 - 3 000 EUR/mesiac+ motivačná zložka mzdy (priemerne 1000 Eur mesačne/vyplácaná polročne) + 13. plat

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta, ktorý je jednotkou na trhu vo svojom obore, hľadáme skúseného kandidáta na pozíciu Obchodný riaditeľ patriacej do TOP manažmentu spoločnosti.

Hľadáme šikovného manažéra, ktorý bude mať na starosti vedenie celého obchodného úseku spoločnosti - obchod, marketing, logistika - priamo do 15 ľudí.

Medzi kľúčové zodpovednosti na tejto pozícii patria:

- komplexné manažovanie obchodných aktivít spoločnosti a zodpovednosť za plnenie plánovaných ukazovateľov /tržby, efektivita, pohľadávky/
- vedenie obchodných rokovaní s VIP zákazníkmi /vyjednávanie obchodných podmienok, uzatváranie zmlúv, akvizícia nových zákazníkov/
- koordinácia obchodnej činnosti s výrobou, marketingom, ekonomikou a logistikou
- tvorba plánov, strategických koncepcií, číselných analýz a predikcií, vedenie obchodnej dokumentácie
- monitoring trhu a konkurencie
- manažérske riadenie obchodného tímu
- úzka spolupráca s kolegami z materskej firmy v Čechách + pravidelné služobné cesty

• Zázemie stabilnej nadnárodnej spoločnosti
• Flexibilný pracovný čas
• Motivačné prémiové ohodnotenie
• Program vzdelávania, riadený program zaškolenia, možnosť kariérne sa rozvíjať
• Firemné auto Škoda Octavia aj na súkromné účely
• Notebook a mobilný telefón aj na súkromné účely
• Zamestnanecké zľavy na produkty spoločnosti, príspevok na zdravú výživu atď.

Vopred ďakujeme všetkým záujemcom za čas venovaný pracovnej pozícii.
Vyhradzujeme si právo kontaktovať iba vyselektovaných záujemcov, ktorí najlepšie spĺňajú kritériá zadané klientom.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Ostatná priemyselná výroba

Stabilná a neustále sa rozvíjajúca výrobno-obchodná spoločnosť dlhodobo pôsobiaca na trhu Strednej Európy (SK, CZ, HU, RO), výrobca a distribútor rašelinových substrátov, kôrových mulčov, rôznych druhov hnojív, trávnych osív, dekoračných materiálov pre záhradné realizácie a ostatného doplnkového sortimentu.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

obchod, ekonomika, technika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

manažérska pozícia + obchod

Počet rokov praxe

5

- preukázateľná prax na manažérskej pozícií v obchode pozícií min. 5 rokov
- skúsenosť s agro produktami, obchodnými reťazcami, prehľad v danej problematike VÝHODOU
- komunikatívnosť, obchodné vyjednávanie, strategické a analytické myslenie
- ambicióznosť a asertivita
- vysoké pracovné nasadenie, lojalita, časová flexibilita

TOP CONSULT GROUP, s.r.o. je personálno - konzultačná spoločnosť pôsobiaca nielen na slovenskom trhu, ale aj v zahraničí, už vyše 20 rokov.
Pre svojich klientov zabezpečujeme komplexné poradenské a konzultačné služby v oblasti riadenia ľudských zdrojov, predovšetkým v oblasti vzdelávania, vyhľadávania a výberu zamestnancov pre stredný a TOP manažment, ako aj špecialistov v rôznych profesiách.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 4359080  Dátum zverejnenia: 21.9.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 2 500 EUR/mesiac