B2B Sales Specialist pre online predaj automobilov

TOP CONSULT GROUP, s.r.o.

Miesto práce
Práca z domu
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
Ihneď/Dohodou
1 500 - 2 000 EUR/mesiacpočas 3 mesiacov skúšobnej doby pevný bonus, následne fix + provízna zložka za predaj každého automobilu, nie je zhora limitovaná, možnosť zarobiť odhadom až 4000 Eur mesačne

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta, inovatívneho on-line predajcu automobilov, hľadáme Špecialistu pre predaj automobilov v oblasti Business2Business, ktorý bude mať na starosti online predaj automobilov u autorizovaných partnerov v dealerskej sieti na území SR.

Klientská spoločnosť raketovo rastie, v tomto roku chystá expanziu do 12 európskych krajín, aktuálne slovenský tím sídli v pražskej pobočke.

Prvotné zaučenie v trvaní 2-3 týždne prebieha v Prahe, spoločnosť Vám preplatí hotel a cestovné náklady viažuce sa na toto obdobie, následne sa práca vykonáva formou homeoffice s výjazdami v rámci celej SR.

Agenda:

● Získavanie nových B2B partnerov na slovenskom trhu (dealerská sieť, autorizovaní partneri, importéri) a rozvíjanie a udržiavanie obchodných vzťahov s existujúcimi klientmi (databáza autorizovaných partnerov je už čiastočne vytvorená, bude potrebné na ňu nadviazať a dopĺňať ďalej)
● Pravidelná komunikácia s B2B partnermi na úrovni manažmentu - väčšinou šéf predaja, majiteľ prevádzky
● Pravidelný reporting za oddelenie B2B na slovenskom trhu Country Managerovi pre SR
● Komunikácia s klientami bude z cca 60% prebiehať v online prostredí, cez telefón a emaily, zvyšok sú následné osobné schôdzky u partnerov
● Podieľanie sa na zlepšení procesov B2B businessu, ich inovácia a následná implementácia
● Pravidelné meetingy v centrále spoločnosti v Prahe a komunikácia s tímom B2B špecialistov pre český trh

● Budete pracovať pre inovatívnu zahraničnú spoločnosť, ktorá má ambície stať sa najväčšou on-line službou pre predaj automobilov v Európe.
● Nie sú korporácia a snažia sa robiť veci inak
● Nadštandardné platové ohodnotenie so zaujímavou províznou zložkou, automobil aj na súkromné účely, tankovacia karta (benzín mimo firemných km vo vlastnej réžií), plus platený hotel a cestovné náklady počas zaučenia
● Práca na TPP alebo na živnosť - 20 dní dovolenky, platené voľno, výpovedná doba
● Multisport karta

Informácie o výberovom konaní

Ďakujeme za prejavený záujem o pozíciu.
Spätne budeme kontaktovať iba vyselektovaných kandidátov, ktorí budú pozývaní na online/osobné pohovory.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Predaj, distribúcia a oprava automobilov a motocyklov

Inovatívna zahraničná spoločnosť, ktorá má ambície stať sa najväčšou on-line službou pre predaj automobilov v Európe

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Práca na TPP alebo aj živnosť
Skúsenosti s predajom služby, s e-commerce, výborné komunikačné zručnosti
Mať prehľad v oblasti predaja automobilov výhodou
Záujem o najnovšie trendy, vzťah k moderným technológiám
Zodpovednosť, vedieť si sám manažovať svoj čas a organizovať svoju prácu
Ambicióznosť, schopnosť presadiť sa, skúsenosti s vyjednávaním
Perfektná znalosť slovenského jazyka
Bydlisko v západoslovenskom kraji výhodou
Znalosť iných jazykov výhodou

TOP CONSULT GROUP, s.r.o. je personálno - konzultačná spoločnosť pôsobiaca nielen na slovenskom trhu, ale aj v zahraničí, už vyše 20 rokov.
Pre svojich klientov zabezpečujeme komplexné poradenské a konzultačné služby v oblasti riadenia ľudských zdrojov, predovšetkým v oblasti vzdelávania, vyhľadávania a výberu zamestnancov pre stredný a TOP manažment, ako aj špecialistov v rôznych profesiách.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 4356249  Dátum zverejnenia: 18.7.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac