Manažér pre kľúčových zákazníkov_FMCG

TOP CONSULT GROUP, s.r.o.

Miesto práce
Handlová
Termín nástupu
Ihneď / Dohodou
1 700 EUR/mesiacK základnej mzde bude vyplatená odmena vo výške 50 % za splnenie plánovaného predaja a marketingových aktivít.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Obchodné aktivity so zabezpečením odbytu produkcie na Slovensku a v zahraničí s dôrazom na veľké obchodné reťazce
- Aktívny prieskum trhu, tvorba cenovej politiky, podpora predaja
- Tvorba marketingu na sociálnych sieťach, budovanie značky spoločnosti, analýza a reporting nasadených kampaní, sledovanie nových trendov v oblasti online marketingu a ich implementácia v nových projektoch
- Vyhodnocovanie obchodných a marketingových aktivít.

Ponúkané výhody:
- pružný pracovný čas,
- zamestnanecké ubytovanie a stravovanie,
- príspevok zamestnávateľa na doplnkové dôchodkové poistenie

Vopred ďakujeme všetkým záujemcom za čas venovaný pracovnej pozícii.
Vyhradzujeme si právo kontaktovať iba vyselektovaných záujemcov, ktorí najlepšie spĺňajú kritériá zadané klientom.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Výroba potravín, nápojov a tabakových výrobkov

Oblasť chovu a predaja rýb a výrobkov z rýb.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1) alebo Nemecký jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Internet - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

FMCG, predaj produktov

Počet rokov praxe

3

- preukázateľná prax na obchodníckej pozícií v rámci FMCG min. 3 roky
- ochota cestovať v rámci krajín EÚ (nutná aktívna komunikácia v anglickom alebo nemeckom jazyku)
- priebojnosť, komunikatívnosť, jednanie s ľuďmi
- analyzovanie a riešenie problémov, organizácia a plánovanie práce
- samostatnosť, spoľahlivosť, praktické myslenie

TOP CONSULT GROUP, s.r.o. je personálno - konzultačná spoločnosť pôsobiaca nielen na slovenskom trhu, ale aj v zahraničí, už vyše 20 rokov.
Pre svojich klientov zabezpečujeme komplexné poradenské a konzultačné služby v oblasti riadenia ľudských zdrojov, predovšetkým v oblasti vzdelávania, vyhľadávania a výberu zamestnancov pre stredný a TOP manažment, ako aj špecialistov v rôznych profesiách.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3947450  Dátum zverejnenia: 5.8.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 700 EUR/mesiac