IT Manažér

TOP CONSULT GROUP, s.r.o.

Miesto práce
Bojnice
Termín nástupu
Ihneď/Dohodou
3.000 ,-€ + mesačná prémia; finálna úroveň základnej mzdy sa môže zvýšiť v závislosti od individuálnych schopností a skúseností vybraného kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta, významnú obchodno - distribučnú spoločnosť pracujúcu s liekmi a zdravotníckym materiálom, hľadáme skúsených kandidátov na riadiacu pozíciu IT Manažér.

Agenda:
▪ Identifikácia IT potrieb organizácie, plánovanie, implementácia a zabezpečenie spoľahlivej prevádzky informačných technológií (bezpečnosť IS, počítačovej siete, technický servis, technická podpora) a podpory pre jej užívateľov;
▪ Riadenie, vedenie, plánovanie a kontrola činností, úloh, projektov IT oddelenia v súlade s cieľmi spoločnosti;
▪ Plánovanie rozpočtu IT a dohľad nad jeho dodržiavaním, dohľad nad dodávateľsko - odberateľskými procesmi a nákupnými cenami;
▪ Nastavovanie a budovanie vzťahov s dodávateľmi a ich výber;
▪ Nastavenie interných administratívnych pravidiel súvisiacich s používaním IT;
▪ Dohľad nad dodržiavaním právnych aspektov v IT, ako sú licenčné práva, bezpečnosť IS, ochrana osobných a firemných údajov;
▪ Zodpovednosť za činnosť celého IT úseku a dohľad nad profesionálnym vývojom IT úseku;
▪ Metodické riadenie všetkých kľúčových užívateľov IS Oracle;
▪ Reportovanie výsledkov vedeniu spoločnosti.

▪ Práca v dynamickom a úspešnom kolektíve v stabilnej spoločnosti
▪ Výborné technické vybavenie a práca v moderných priestoroch
▪ Podieľanie sa na zaujímavých projektoch, odborný rast
▪ Zľava na služby vlastnej cestovnej kancelárie
▪ Mimoriadna ročná odmena
▪ Rôzne iné benefity

V prípade, že Vás ponuka zaujala, zašlite svoje CV v slovenskom jazyku na dole uvedenú adresu.
Kontaktovať budeme len kandidátov najlepšie spĺňajúcich požiadavky nášho klienta. Za pochopenie ďakujeme.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Iné neuvedené oblasti

Spoločnosť je jedna z najúspešnejších obchodno-distribučných firiem s liekmi a zdravotníckym materiálom pôsobiaca v Slovenskej republike.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

IT, prípadne technické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

▪ Správa databáz (DB), performance tunning DB, optimalizácia DB (DB Oracle 10g, 11g) - mierne pokročilý
▪ Jazyk SQL - pokročilý
▪ Jazyk PL-SQL - mierne pokročilý
▪ Znalosť Oracle Forms - mierne pokročilý
▪ Programovací jazyk Java - mierne pokročilý
▪ ERP II aplikačné technológie - mierne pokročilý
▪ Požadovaná skúsenosť s programovaním, s analýzou požiadaviek a ich algoritmizáciou - pokročilý
▪ Správa operačných systémov (platforma Linux, unix) - mierne pokročilý
▪ Schopnosť samostatne sa učiť a zdokonalovať sa v danom odbore
▪ Flexibilita, operatívnosť, invenčnosť
▪ Zodpovednosť, schopnosť samostatne pracovať,
▪ Vyrovnaná a nekonfliktná, asertívna osobnosť

TOP CONSULT GROUP, s.r.o. je personálno - konzultačná spoločnosť pôsobiaca nielen na slovenskom trhu, ale aj v zahraničí, už vyše 20 rokov.
Pre svojich klientov zabezpečujeme komplexné poradenské a konzultačné služby v oblasti riadenia ľudských zdrojov, predovšetkým v oblasti vzdelávania, vyhľadávania a výberu zamestnancov pre stredný a TOP manažment, ako aj špecialistov v rôznych profesiách.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3576599  Dátum zverejnenia: 28.2.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 3.000 ,-€ + mesačná prémia; finálna úroveň základnej mzdy sa môže zvýšiť v závislosti od individuálnych schopností a skúseností vybraného kandidáta