Obchodný zástupca auto/industry pre región - NR, GA, NZ, KN, DS

TOOLTECH s.r.o.

Miesto práce
Nitriansky kraj, Slovensko (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
01.06.2024
1 300 EUR/mesiacZákladná fixná mzda + % s obratu. Odmeny za plnenie mesačného plánu.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Predaj tovaru spoločnosti TOOLTECH vo zverenom regióne u aktívnych zákazníkov.
- Starostlivosť o existujúcich zákazníkov.
- Získavanie nových zákazníkov.
- Tvorba cenových ponúk

- Rozvoj obchodu a dosahovanie obchodných stanovených cieľov

- Vedenie obchodných stretnutí a prezentácia portfólia výrobkov​

- motivujúce finančné ohodnotenie v závislosti od obratu.
- služobné auto aj na súkromné účely.
- mobil, PC.
- mimoriadne odmeny + motivačné súťaže pre obchodný tím.
- flexibilný pracovný čas.

Ak Vás naša ponuka práce zaujala, zašlite nám svoj životopis spolu so sprievodným listom na email: [email protected]
Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov ktorý budú pozvaný na osobný pohovor.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.5.2024 (ostáva ešte 27 dní)

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Základy
Microsoft Word - Základy
Microsoft Excel - Základy

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Obchodný zástupca

Počet rokov praxe

2

- hľadáme ľudí ktorý majú svoj cieľ a chuť pracovať
- prirodzené komunikačné schopnosti
- výborné predajné zručnosti.
- vodičský preukaz skupiny B
- znalosť práce s PC a internetom
- Cieľavedomosť, spoľahlivosť, zodpovednosť a samostatnosť
- prax v oblasti min. 2r.

TOOLTECH s.r.o. je obchodnou spoločnosťou, ktorá ponúka produkty určené na profesionálne využitie. Široký sortiment vysokej kvality zahŕňa: ručné náradie, pneumatické náradie, elektrické a akumulátorové náradie, chemické prostriedky, brúsny a rezný materiál a ochranné pracovné pomôcky.
Spoločnosť TOOLTECH s.r.o. zastupuje niekoľkých významných výrobcov profesionálneho elektrického, pneumatického a ručného náradia a príslušenstva na slovenskom trhu. Sme partnermi spoločností SIKA Slovakia, KS TOOLS, MILWAUKEE, KNIPEX, BAHCO, OPTIMA, RUKO a mnoho ďaľších...

Kontakt

Kontaktná osoba: Tooltech s.r.o.
Tel.: +421910192588
E-mail: poslať životopis
ID: 4731192  Dátum zverejnenia: 23.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac