Výrobný riaditeľ

Toolsquare s.r.o.

Miesto práce
Poriadie
Termín nástupu
1.7.2024
1 900 EUR/mesiacPo skončení skúšobnej doby variabilná zložka 350,- EUR

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- riadenie a koordinácia jednotlivých výrobných zakázok v spolupráci s vedúcimi výroby

- dopytovanie a objednávanie materiálu a kooperačných prác na jednotlivé zakázky

- obchodno - technická komunikácia s objednávateľmi a subdodávateľmi
- kompletná administratíva v súvislosti s výrobnou činnosťou
- tvorba cenových ponúk

- tvorba a kontrola hospodárskeho ročného plánu

- sledovanie nákladov na jednotlivých zákazkach

- kontrola pohľadávok a záväzkov, spracovanie návrhu platobných príkazov a ich realizácia

- zabezpečenie chodu spoločnosti v zmysle legislatívnych predpisov / PO, BOZP, PZS,.../

- príprava reportov a analýz pre vedenie spoločnosti

- rozvoj spoločnosti

- hľadanie nových obchodných príležitostí

-práca v jednozmennej prevádzke
-po skončení skúšobnej doby navýšenie platu

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

15.6.2024 (ostáva ešte 17 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

Strojárstvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Mierne pokročilý
Microsoft Excel - Mierne pokročilý
Creo - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

vedúci pracovník - strojárská výroba

Počet rokov praxe

3

* Predchádzajúca prax v strojárskej výrobe / nástrojáreň/

* Čítanie výkresovej dokumentácie
* Znalosť strojárskych technológií a procesov
* Riadenie kolektívu
* Zodpovednosť
* Samostatnosť

Spoločnosť ToolSquare bola založená v roku 1999. Špecializujeme sa na návrh a výrobu tvarovo náročných foriem na plasty, výrobu presných kovových a plastových súčiastok okrem iného pre automobilový a elektrotechnický priemysel, ako aj zákazkovú výrobu rôznych strojárskych a elektronických dielov. Ďalej ponúkame procesy ako je výroba kabeláže, Tampo-Print, sieťotlač a povrchovú úpravu striekaním.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Sebastian Gerbel
E-mail: poslať životopis
ID: 4830239  Dátum zverejnenia: 15.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 900 EUR/mesiac