Samostatný účtovník / Ekonóm

Toolshed Slovakia, spol. s r.o.

Miesto práce
Prievidza
Termín nástupu
ihnedˇ
Mzdové podmienky (brutto)
1 000 eur

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- komplexné vedenie podvojného účtovníctva a výkazníctva v súlade s platnými daňovými a účtovnými predpismi.
- dohľad nad skladovým hospodárstvom
- spracovanie mesačnej a ročnej účtovnej závierky
- tvorba prehľadov podľa požiadaviek nadriadených
- spolupráca pri tvorbe plánov

-predpoklad trvalého zamestnania v stabilnej spoločnosti

Spoločnosť Toolshed Slovakia, spol. s r.o. je dynamicky rozvíjajúca sa výrobno-obchodná spoločnosť, ktorá úspešne pôsobí na trhu od roku 2012. Naša priorita je sériová výroba strojných súčiastok a zariadení.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Vodičský preukaz

B

- samostatnosť a flexibilita
- zodpovedný prístup k práci
- analytické myslenie
- ochota pracovať
- schopnosť orientovať sa v účtovných softvéroch (znalosť účtovného systému Noris- výhodou)
- znalosť účtovných a daňových zákonov
- schopnosť dodržiavať stanovené termíny
- schopnosť tímovej spolupráce ( podpora ostatných oddelení v rámci firmy a skupiny)

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3413671  Dátum zverejnenia: 7.6.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 000 eur