Operátor výroby s ubytováním zdarma,(mzda 110-140 Kč/Hod Čistého + 2000 Kč náborový příspěvek) Ledeč nad Sázavou -možnost turnusů

TONIX PERSONAL AGENCY s.r.o.

Místo práce
Polsko, Rumunsko, Bratislavský kraj, Banskobystrický kraj, Žilinský kraj, Trenčianský kraj, Trnavský kraj, Nitranský kraj, Prešovský kraj, Košický kraj, Jihomoravský kraj, Jihočeský kraj, Kraj Vysočina, Karlovarský kraj, Královéhradecký kraj, Liberecký kraj, Olomoucký kraj, Moravskoslezský kraj, Pardubický kraj, Plzeňský kraj, Ústecký kraj, Středočeský kraj, Zlínský kraj, Hlavní město Praha, Malacky, Pezinok, Senec, Dunajská Streda, Galanta, Hlohovec, Piešťany, Senica, Skalica, Trnava, Bánovce nad Bebravou, Ilava, Myjava, Nové Mesto nad Váhom, Partizánske, Považská Bystrica, Prievidza, Púchov, Trenčín, Komárno, Levice, Nitra, Nové Zámky, Šaľa, Topoľčany, Zlaté Moravce, Bytča, Čadca, Dolný Kubín, Kysucké Nové Mesto, Liptovský Mikuláš, Martin, Námestovo, Ružomberok, Turčianske Teplice, Tvrdošín, Žilina, Banská Bystrica, Banská Štiavnica, Brezno, Detva, Krupina, Lučenec, Poltár, Revúca, Rimavská Sobota, Veľký Krtíš, Zvolen, Žarnovica, Žiar nad Hronom, Bardejov, Humenné, Kežmarok, Levoča, Medzilaborce, Poprad, Prešov, Sabinov, Snina, Stará Ľubovňa, Stropkov, Svidník, Vranov nad Topľou, Gelnica, Michalovce, Rožňava, Sobrance, Spišská Nová Ves, Trebišov, České Budějovice, Český Krumlov, Jindřichův Hradec, Písek, Prachatice, Strakonice, Tábor, Blansko, Brno - město, Brno - venkov, Břeclav, Hodonín, Vyškov, Znojmo, Cheb, Karlovy Vary, Sokolov, Hradec Králové, Jičín, Náchod, Rychnov nad Kněžnou, Trutnov, Česká Lípa, Jablonec nad Nisou, Liberec, Semily, Bruntál, Frýdek - Místek, Karviná, Nový Jičín, Opava, Ostrava, Jeseník, Olomouc, Prostějov, Přerov, Šumperk, Chrudim, Pardubice, Svitavy, Ústí nad Orlicí, Domažlice, Klatovy, Plzeň - jih, Plzeň - město, Plzeň - sever, Rokycany, Tachov, Benešov, Beroun, Kladno, Kolín, Kutná Hora, Mělník, Mladá Boleslav, Nymburk, Praha - východ, Praha - západ, Příbram, Rakovník, Děčín, Chomutov, Litoměřice, Louny, Most, Teplice, Ústí nad Labem, Havlíčkův Brod, Jihlava, Pelhřimov, Třebíč, Žďár nad Sázavou, Kroměříž, Uherské Hradiště, Vsetín, Zlín, Bratislava, Košice, Praha
Druh pracovního poměru
plný úvazek

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- obsluha lisů, výměna lisovacích nástrojů, manipulace s materiálem, odebírání výlisků, - - vizuální kontrola hotových dílů
- práce je zaměřená na kvalitu
- obsluha stroje a lisu
-výroba výlisků z plechu, práce pro muže
-místo výkonu práce-Ledeč nad Sazávou !!!

Zaměstnanecké výhody, benefity

mzda 110-140 Kč/Hod Čistého + 2000 Kč náborový příspěvek
ubytováni zdarma blízko závodu
krátký dlouhý týden s možností přesčasů - možnost turnusů
týdenní zálohy
dlouhodobá práce na HPP

Zaujala Vás naše nabídka? Budeme se těšit na Váš životopis,

nebo volejte CZ +420 776 868 133

SK +421 948 259 552

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Výroba kovů nebo kovových výrobků

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

pracovití
samostatní
spolehliví

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Prvořadým cílem je uspokojit a pružně reagovat na Vaše požadavky.
Naším základním krokem je dodávání kvalitních zaměstnance pro Vaší firmu s využíváním flexibilní síly podle aktuální potřeby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

250-499 zaměstnanců

Zhořelecká 739/10
460 01 Liberec, Liberec I-Staré Město,
Česká republika
ID: 3359225   Dátum zverejnenia: 11.4.2018