Store Representative (možno i 1/2 úväzok)

TON - SLOVENSKO, spol. s r.o.

Miesto práce
Námestie 1. mája 18, 811 06 Bratislava, Bratislava I
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
dle dohody
Mzdové podmienky (brutto)
2 000 EUR/mesiacmzda je uvedena včetně bonusů

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• komunikácia s novými a aktuálnymi klientmi osobne, telefonicky, emailom.
• vystavovanie cenových ponúk a objednávok, jednanie sa s klientmi o detailoch produktu,
• kontakt s výrobou, sledovanie zákazky od okamihu objednávky až po fázu dodania klientovi,
• overovanie spokojnosti zákazníka a riešenie prípadných reklamácií,
• aktívne vyhľadávanie nových obchodných príležitostí,
• budovanie značky s ľuďmi, ktorí jej veria.

• 25 dní dovolenky,
• Prácu v tíme a firme, kde sú ľudia radi, a posúvať ďalej značku známu vo viac ako 60 krajinách sveta,
• možnosť dostať sa k zaujímavým ľuďom a kontaktom.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Čo od Teba očakávame:
• obchodného ducha,
• vynikajúcu sebaprezentáciu, schopnosť predať sám seba i našu značku,
• znalosť angličtiny na komunikatívnej úrovni,
• nebáť sa administratívy, pretože i tá k tejto práci patrí,
• vzťah k dizajnu a estetike.

Obchodná spoločnosť zaoberajúca sa predajom stolov a stoličiek.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 4394368  Dátum zverejnenia: 26.9.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 2 000 EUR/mesiac