Area Sales Manager - Slovensko

TON - SLOVENSKO, spol. s r.o.

Miesto práce
Slovensko (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
Od 2 200 EUR/mesiacmzda je uvedena včetně bonusů, tzn. že obsahuje fixní i variabilní složku

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hledáme nového kolegu/kolegyni do obchodního týmu prodeje pro Slovensko, který/á povede a bude motivovat sebe a své kolegy ke stále lepším výsledkům. Hledáme někoho, kdo je organizačně schopný, nebojí se výzev a rád mluví s lidmi. Hledáme kolegu, kterého baví nacházet nová obchodní partnerství a zároveň dokáže poskytnout maximální podporu těm stávajícím a navíc mu vyhovuje, že stráví spoustu času na cestách a auto bude i jeho kancelář.

Co u nás budete dělat?

- svěříme Vám region celého Slovenska, a nad tím získáte plnou zodpovědnost za plnění obchodních plánů, prezentaci značky,
- získávat nové obchodní partnery a vyhledávat nové obchodní příležitosti,
- pečovat o stávající obchodní partnery,
- řešit obchodní případy a dohlížet na realizace zakázek ve svém regionu a odpovídat za jejich kvalitu a rychlost vyřízení,
- pravidelně reportovat svým nadřízeným výsledky a plnění nastavených cílů,
- spolupracovat s týmem kolegů,

a ještě spoustu dalších věcí, na které jsme si zrovna nevzpomněli.

Zamestnanecké výhody, benefity

- služební telefon a notebook
- služební auto
- 25 dnů dovolené
- stravenkový paušál

Informácie o výberovom konaní

Výběrové řízení je dvoukolové.
V případě Vašeho zájmu nám, prosím, zašlete svůj strukturovaný životopis.

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Osobnostné predpoklady a zručnosti

Co od Vás potřebujeme?

- mluvit a jednat s lidmi, vytvářet a prezentovat obchodní nabídky a zároveň umět naslouchat a vyjednávat
- domluvit se anglicky
- organizovat si čas a pracovní den dle priorit
- aktivně řídit osobní automobil
- reprezentativně vystupovat

A navíc je výhodou, ale ne podmínkou, když:

- Vás baví design a třeba je i Vaším koníčkem
- umíte pracovat s IS Navision

Inzerujúca spoločnosť

Stručná charakteristika spoločnosti

Obchodná spoločnosť zaoberajúca sa predajom stolov a stoličiek.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Markéta Trinder
E-mail: poslať životopis
ID: 3847403  Dátum zverejnenia: 10.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 2 200 EUR/mesiac