Area Sales Manager - Slovensko

TON - SLOVENSKO, spol. s r.o.

Místo práce
Slovenská republika (Práce vyžaduje cestování)
plný úvazek
Termín nástupu
1.12.2019
Mzdové podmínky (brutto)
1 200 - 2 300 EUR/měsícfixní mzda 1200 Eur + bonusová složky mzdy

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hledáme nového kolegu / kolegyni do obchodního týmu prodeje pro Slovensko, který povede a bude motivovat sebe a své kolegy ke stále lepším výsledkům. Hledáme někoho, kdo je organizačně schopný, nebojí se výzev a rád mluví s lidmi. Hledáme kolegu, kterého baví nacházet nová obchodní partnerství a zároveň dokáže poskytnout maximální podporu těm stávajícím a navíc mu vyhovuje, že stráví spoustu času na cestách a auto bude i jeho kancelář.

Co u nás budete dělat?

- svěříme Vám region celého Slovenska, a nad tím získáte plnou zodpovědnost za plnění obchodních plánů a vedení týmu prodejců podnikových prodejen ve stanoveném regionu
- získávat nové obchodní partnery a vyhledávat nové obchodní příležitosti
- pečovat o stávající obchodní partnery
- řešit obchodní případy a dohlížet na realizace zakázek ve svém regionu a odpovídat za jejich kvalitu a rychlost vyřízení
- pravidelně reportovat svým nadřízeným výsledky a plnění nastavených cílů
- vést, rozvíjet, motivovat a mentorovat svěřený prodejní tým
a ještě spoustu dalších věcí, na které jsme si zrovna nevzpomněli ...

Informace o náboru

Výběrové řízení je dvoukolové.
V případě Vašeho zájmu nám zašlete svůj strukturovaný životopis a motivační dopis.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Ostatní znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Co už musíte umět:

- mluvit a jednat s lidmi, vytvářet a prezentovat obchodní nabídky a zároveň umět naslouchat a vyjednávat
- organizovat si čas a pracovní den dle priorit
- aktivně řídit osobní automobil
- reprezentativně vystupovat

A navíc je výhodou, ale ne podmínkou když:

- Vás baví design a třeba je i Vaším koníčkem
- umíte pracovat s IS Navision
- domluvíte se anglicky

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme česká nábytkářská společnost, která pracuje s více než 160 let starou technologií a kombinuje ji s moderními výrobními postupy.
Jsme milovníci tradičních tvarů i inovativního designu, který kromě České republiky vozíme do 60 zemí světa.
Jsme tým lidí, kteří jsou na svou práci pyšní a dávají jí kus sebe.
Jsme TON.

Počet zaměstnanců

5-9 zaměstnanců
ID: 3389594  Dátum zverejnenia: 30.10.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 200 - 2 300 EUR/měsícfixní mzda 1200 Eur + bonusová složky mzdy