Reagujte bez životopisu
Diaľničná, Senec, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Termín nástupu
ASAP
1 500 EUR/mesiacnástupný plat od 1500 EUR v závislosti od skúseností kandidáta

Účtovník/čka došlých faktúr v stabilnej a perspektívnej spoločnosti

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Všeobecné povinnosti:

• Dodávateľské faktúry: evidovanie došlých faktúr a úplné, konzistentné, presné a včasné účtovanie faktúry od dodávateľov, kontrola údajov v súlade s daňovými a účtovnými predpismi a riešenie nezrovnalostí
• Výdavkové doklady: Kontrola a účtovanie výdavkových dokladov zamestnancov.
• Schvaľovanie faktúr: Sledovanie procesu schvaľovania faktúr.
• Cestovné výdavky: Kontrola, vedenie a sledovanie cestovných výdavkov, podpora zamestnancov.
• Platby: Evidencia a schválenie dodávateľských platieb.
• Komunikácia s dodávateľmi: Udržiavanie vzťahov, riešenie otázok a problémov dodávateľov.
• Zlepšovanie procesov: Identifikácia príležitostí na zlepšenie procesov účtovania faktúr.

PONÚKAME:

• 13-ty plat (100% hrubej mesačnej mzdy)
• stravné lístky v hodnote 6,40€ nad rámec zákonníka práce
• 2 dni pracovného voľna nad rámec zákonníka práce
• ročný bonus (0-5% ročnej hrubej mzdy)
• náborovú prémiu za odporúčaného kandidáta 1500€
• príspevok do DDS
• laptop, telefón
• možnosť čiastočného home office po dohode s nadriadeným
• priateľskú atmosféru a príjemnú severskú kultúru na pracovisku
• prácu v jednozmennej prevádzke v čistom pracovnom prostredí
• motivujúce platové ohodnotenie
• prácu v stabilnej medzinárodnej spoločnosti
• finančnú odmenu za senioritu
• bezplatné školenia v rámci náplne práce
• finančný príspevok na vzdelávanie - jazykový kurz
• možnosť zúčastniť sa firemných športových aktivít – futbal, tenis, stolný tenis, volejbal, Multisport karta
• zamestnanecká autobusová doprava (PK - Tomra, Tomra - PK)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Ekonómia, účtovníctvo, administratíva

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1) alebo Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Mierne pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

účtovníctvo

Počet rokov praxe

2

• Tímový hráč
• Podvojné účtovníctvo
• 2-3 roky v oblasti účtovníctva záväzkov, prednostne v priemyselnom sektore.
• Presnosť a analytickosť.
• Zameraný na detail
• Dobré komunikačné zručnosti s dodávateľmi a internými zainteresovanými stranami.
• Orientácia na IT a procesy, dobrá znalosť programu Excel.
• Dobrá znalosť angličtiny, ďalšie jazyky výhodou.

Nórska spoločnosť TOMRA už 50 rokov inovuje riešenia založené na senzoroch s cieľom optimalizovať produktivitu zdrojov.
TOMRA Recycling Mining a TOMRA Food vyrába stroje a zariadenie na báze senzorov, ktoré trieda a spracovávajú materiály v recyklačnom, ale aj potravinárskom a ťažobnom priemysle. TOMRA Food sa špecializuje na šúpacie, triediace zariadenia a individuálne rýchlomrazné stroje v potravinárskom priemysle. Food divízia spracováva 75% svetových hranoliek. Strojmi na recykláciu TOMRA Recycling & Mining sa ročne obnoví až 715 000 ton kovov. Stroj založený na optickom triedení dokáže analyzovať a vytriediť odpad o množstve futbalového štadióna za menej ako 15 minút.
Technológia TOMRA pokračuje v presadzovaní udržateľných riešení, ktoré umožňujú cirkulárnu ekonomiku. Vďaka pokrokovým systémom zberu a triedenia na optimalizáciu regenerácie zdrojov a minimalizáciu odpadu v potravinárskom, recyklačnom a ťažobnom priemysle vedie spoločnosť TOMRA revolúciu zdrojov pre ďalšie generácie.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

ID: 4823507  Dátum zverejnenia: 6.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac