Miesto práce
Senec
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
1 400 EUR/mesiacod 1400€ v závislosti od skúseností

Colný a logistický koordinátor

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Zatrieďovanie položiek podľa Spoločného colného sadzobníka EU, evidencia tohto zatriedenia v informačnom systéme IFS
• Zabezpečovanie Dlhodobých vyhlásení od dodávateľov a evidencia platnosti týchto Dlhodobých vyhlásení v informačnom systéme IFS
• Určovanie Krajiny pôvodu položiek a jej evidencia v informačnom systéme IFS
• Vedenie príslušnej dokumentácie a evidencie v papierovej forme pre účely auditov
• Komunikácia s dodávateľmi, zákazníkmi alebo s treťou stranou a podieľanie sa na výbere spôsobu riešenia potrebného na splnenie pracovných úloh
• Koordinácia preclievania tovaru pochádzajúceho z krajín mimo Európskej únie
• Zodpovednosť za pridelené projekty podľa špecifikácie projektu a požiadaviek projektového manažmentu - vypracovávanie cenových dopytov na prepravu, vystavovanie sprievodných dokumentov pre expedovanie výrobkov, komunikácia s colnou deklaráciou, prepravnými spoločnosťami, obchodnou komorou, zákazníkmi, projektovými manažérmi atď.
• Zodpovednosť za riadenie a koordinovanie predaja náhradných dielov , správa objednávok náhradných dielov, zabezpečovanie dodania náhradných dielov k zákazníkom, vypracovávanie cenových dopytov na prepravu, vystavovanie sprievodných dokumentov pre expedovanie náhradných dielov, komunikácia s colnou deklaráciou, prepravnými spoločnosťami, obchodnou komorou, zákazníkmi
• Komunikovanie s nákupcami ohľadom spôsobu a času dodania položiek určených ako náhradné diely
• Zabezpečovanie vytvárania pracovných príkazov na náhradné diely pre výrobné oddelenie, kontrola výrobných termínov v spolupráci s výrobným oddelením
• Dodržiavanie legislatívnych a interných pravidiel v oblasti BOZP, ochrany pred požiarmi a životného prostredia
• Vykonávanie pokynov podľa požiadaviek priameho nadriadeného a manažmentu

PONÚKAME:
• prácu v stabilnej medzinárodnej spoločnosti
• priateľskú atmosféru a príjemnú severskú kultúru na pracovisku
• prácu v jednozmennej prevádzke v čistom pracovnom prostredí
• motivujúce platové ohodnotenie
• ročný bonus
• 13-ty plat
• príspevok do DDS
• finančnú odmenu za senioritu
• náborovú prémiu za odporúčaného kandidáta 1500€
• v prípade práce nadčas, príplatky nad rámec zákonníka práce
• 2 dni pracovného voľna nad rámec zákonníka práce
• stravné lístky v hodnote 5,80€ nad rámec zákonníka práce
• bezplatné školenia v rámci náplne práce
• finančný príspevok na vzdelávanie - anglický jazykový kurz
• možnosť zúčastniť sa firemných športových aktivít – futbal, tenis, stolný tenis, volejbal, Multisport karta

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

• anglický jazyk – pokročilý (B2)
• spoľahlivosť, precíznosť,
• samostatnosť,
• logické myslenie,
• lojálnosť, presnosť,
• tímový duch

Nórska spoločnosť TOMRA už 50 rokov inovuje riešenia založené na senzoroch s cieľom optimalizovať produktivitu zdrojov.
TOMRA Recycling Mining a TOMRA Food vyrába stroje a zariadenie na báze senzorov, ktoré trieda a spracovávajú materiály v recyklačnom, ale aj potravinárskom a ťažobnom priemysle. TOMRA Food sa špecializuje na šúpacie, triediace zariadenia a individuálne rýchlomrazné stroje v potravinárskom priemysle. Food divízia spracováva 75% svetových hranoliek. Strojmi na recykláciu TOMRA Recycling & Mining sa ročne obnoví až 715 000 ton kovov. Stroj založený na optickom triedení dokáže analyzovať a vytriediť odpad o množstve futbalového štadióna za menej ako 15 minút.
Technológia TOMRA pokračuje v presadzovaní udržateľných riešení, ktoré umožňujú cirkulárnu ekonomiku. Vďaka pokrokovým systémom zberu a triedenia na optimalizáciu regenerácie zdrojov a minimalizáciu odpadu v potravinárskom, recyklačnom a ťažobnom priemysle vedie spoločnosť TOMRA revolúciu zdrojov pre ďalšie generácie.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Zuzana Podolanová
E-mail: poslať životopis
ID: 4249508  Dátum zverejnenia: 6.4.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 400 EUR/mesiac