700 EUR

Tvorca pracovných inštrukcii

Tomra Sorting s. r. o.

Miesto práce
Diaĺničná cesta, Senec
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ASAP
Celková mzda (brutto)
700 EUR

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Niesť zodpovednosť za tvorbu, koordináciu a registrovanie pracovných inštrukcii pre všetky štandardné produkty Tomra Sorting s.r.o.
• Úloha pracovníka bude dokumentovať pracovné popisy vo výrobe.
• Práca sa skladá z dvoch častí: Prvou je snímkovanie práce, kde pozoruje proces výroby, zapisuje detaily, fotografuje kroky a v prípade zložitejších operácií vytvára videozáznam.
• Druhou je tieto údaje spracovať v programe Dozuki, do ktorého budete detailne zaškolený. Výstupom je pracovná inštrukcia.

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

od 700€ br ak na celý úväzok a podľa schopností

PONÚKAME:
• zaujímavú a dynamickú prácu v medzinárodnej spoločnosti
• prácu v priateľskej atmosfére a príjemnej severskej firemnej kultúre
• motivujúce platové ohodnotenie
• ročný bonus
• stravný príspevok nad rámec zákona
• širokú škálu benefitov v oblasti vzdelávania, športu a firemných akcií
• zamestnaneckú autobusovú dopravu
• náborovú prémiu

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

technické, elektronické, strojárske

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Outlook - základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• čítanie výkresov - priemerná schopnosť
• samostatnosť
• tvorivé myslenie
• proaktívny prístup

From the beginning, TOMRA Sorting has invested substantially in developing sorting technology geared to the needs of a changing world. TOMRA Sorting technology increases the waste-stream yield by ensuring consistent quality of output, enhances production line flexibility and allows material composition to be monitored to improve grading of fractions. At TOMRA Sorting, our flexible sorting systems function effectively with an extremely wide variety of material streams. They successfully perform an extensive range of sorting tasks and are able to both prepare and sort material of metals and waste for either mechanical recycling or energy recovery. It specializes in Peeling Systems, Electronic Sorting Equipment and Food Chilling - Freezing Systems for the Vegetable, Potato, Fruit and Convenience Food Processing Industries - see web site www.tomra.com.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Hala DC8, Diaľničná cesta
903 01 Senec
ID: 3679868   Dátum zverejnenia: 4.10.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   od 700€ br ak na celý úväzok a podľa schopností