Miesto práce
Senec
Termín nástupu
podľa dohody
Mzdové podmienky (brutto)
1 400 EUR/mesiac

Software/optical Engineer Junior

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pri výrobe sofistikovaných triediacich strojov pre potravinársky priemysel na báze počítačového videnia hľadáme kolegu do divíze FOOD s nasledovným pracovným zameraním:
• Návrh a testovanie prípravkov so zameraním na spektroskopiu a iné metódy automatického videnia
• Príprava a aktualizácia pracovných a testovacích inštrukcií pre optické moduly zostavy
• Počiatočná analýza problémov strojov a modulov pod vedním expertov, reportovanie zistení
• Testovanie softvéru pripraveného vývojovým centrom na strojoch a prípravkoch
• Úprava a tvorba jednoduchých softvérových utilít
• Vyhotovenie sprievodnej technickej dokumentácie
• Zabezpečenie kontaktu medzi výrobným závodom a dizajnom v technických otázkach týkajúcich sa elektroniky a SW produktov firmy
• Technická podpora manažmentu kvality (dizajn testérov, audit dodávateľov, hľadanie preventívnych opatrení, atď.)
• Účasť na inštalácii a testovaní strojov u zákazníka

PONÚKAME:
• neustály kontakt s najmodernejšou technológiou s viacerými vývojovými skupinami u nás aj v zahraničí
• zaujímavú a dynamickú prácu v medzinárodnej
• možnosť odborného rastu v oblasti počítačového videnia
• prácu v stabilnej medzinárodnej spoločnosti
• priateľskú atmosféru a príjemnú severskú kultúru na pracovisku
• motivujúce platové ohodnotenie
• 50% z 13-tej mzdy bez nadväznosti na firemné výsledky
• ročný bonus
• príspevok do DDS
• finančnú odmenu za senioritu
• náborovú prémiu za odporúčaného kandidáta 1000€
• v prípade práce nadčas, príplatky nad rámec zákonníka práce
• 2 dni pracovného voľna nad rámec zákonníka práce
• stravné lístky v hodnote 4,50€ nad rámec zákonníka práce vo forme gastro karty
• bezplatné školenia v rámci náplne práce
(oprávnenie na obsluhu VZV, práca so žeriavom a viazačov bremien, aktualizačné elektrotechnické odborné prípravy, zvyšovanie elektrotecnickej sposobilost §21,§22 a §23)
• finančný príspevok na vzdelávanie - anglický jazykový kurz
• možnosť služobných ciest
• možnosť zúčastniť sa firemných športových aktivít – futbal, tenis, stolný tenis, volejbal
• Multisport karta
• zamestnanecká autobusová doprava (PK - Tomra, Tomra - PK)

Ak Vás naša ponuka zaujala a spĺňate uvedené požiadavky, pošlite nám emailom svoj štruktúrovaný životopis v slovenskom a anglickom jazyku.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Optoelektronika, softvérové inžinierstvo, elektronika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

MS Office - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• Ukončené VŠ vzdelanie, ideálne v odbore optoelektronika alebo softvérové inžinierstvo (nie je podmienkou)
• Pracovné skúsenosti sú výhodou, ale je možné akceptovať absolventa, ktorý spĺňa ďalšie z požiadaviek:
• Záujem učiť sa nové veci (optika, SW nástroje, programovanie)
• Praktický prístup pri riešení problémov, skúsenosti v obvodoch /dizajn elektroniky/
• Programovanie (C++) na pokročilej úrovni
• Matlab/Simulink/Python - výhoda
• Skúsenosti so spracovaním obrazu – výhoda
• Znalosť moderných Javascript /HTML vývojových technológií a databáz/SQL výhodou
• Anglický jazyk - komunikatívna úroveň
• Flexibilný, schopnosť pracovať v stresových situáciách
• Tímový pracovník
• Orientovaný na riešenie problémov, proaktívny prístup

Nórska spoločnosť TOMRA už 50 rokov inovuje riešenia založené na senzoroch s cieľom optimalizovať produktivitu zdrojov.
TOMRA Recycling Mining a TOMRA Food vyrába stroje a zariadenie na báze senzorov, ktoré trieda a spracovávajú materiály v recyklačnom, ale aj potravinárskom a ťažobnom priemysle. TOMRA Food sa špecializuje na šúpacie, triediace zariadenia a individuálne rýchlomrazné stroje v potravinárskom priemysle. Food divízia spracováva 75% svetových hranoliek. Strojmi na recykláciu TOMRA Recycling & Mining sa ročne obnoví až 715 000 ton kovov. Stroj založený na optickom triedení dokáže analyzovať a vytriediť odpad o množstve futbalového štadióna za menej ako 15 minút.
Technológia TOMRA pokračuje v presadzovaní udržateľných riešení, ktoré umožňujú cirkulárnu ekonomiku. Vďaka pokrokovým systémom zberu a triedenia na optimalizáciu regenerácie zdrojov a minimalizáciu odpadu v potravinárskom, recyklačnom a ťažobnom priemysle vedie spoločnosť TOMRA revolúciu zdrojov pre ďalšie generácie.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Alexandra Klemanová
E-mail: poslať životopis
ID: 3266006  Dátum zverejnenia: 6.9.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 400 EUR/mesiac