Softvérový/optický inžinier

Tomra Sorting s. r. o.

Miesto práce
Senec
Termín nástupu
ASAP
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
od 1 200€ br podľa skúseností a ročný bonus vo výške 5% z ročnej mzdy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pri výrobe sofistikovaných triediacich strojov na báze počítačového videnia hľadáme kolegu s nasledovným pracovným zameraním:
• Návrh a testovanie prípravkov so zameraním na spektroskopiu a iné metódy automatického videnia
• Príprava pracovných a testovacích inštrukcií pre výrobu
• Počiatočná analýza problémov strojov a zariadení pod vedním expertov
• Testovanie softvéru pripraveného vývojovým centrom na strojoch a prípravkoch
• Tvorba jednoduchých softvérových utilít

PONÚKAME:
• neustály kontakt s najmodernejšou technológiou s viacerými vývojovými skupinami u nás aj v zahraničí
• zaujímavú a dynamickú prácu v medzinárodnej spoločnosti
• prácu v priateľskej atmosfére a príjemnej severskej firemnej kultúre
• možnosť odborného rastu v oblasti počítačového videnia
• motivujúce platové ohodnotenie
• ročný bonus
• príspevok do DDS
• stravný príspevok nad rámec zákona
• širokú škálu benefitov v oblasti vzdelávania, športu a firemných akcií
• zamestnaneckú autobusovú dopravu z PK do TOMRA a späť

Ak Vás naša ponuka zaujala a spĺňate uvedené požiadavky, pošlite nám emailom svoj štruktúrovaný životopis v slovenskom a anglickom jazyku.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Optoelektronika, softvérové inžinierstvo, elektronika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• ukončené VŠ vzdelanie, ideálne v odbore optoelektronika alebo softvérové inžinierstvo (nie je podmienkou)
• záujem učiť sa nové veci (optika, SW nástroje, programovanie)
• praktický prístup k riešeniu problémov, skúsenosti s DIY stavebnicami alebo s vlastným vývojom elektroniky
• programovanie (C++)
• Matlab/Simulink/Python výhodou
• skúsenosti s automatickým spracovaním obrazu výhodou
• znalosť moderných Javascript/HTML programovacich techník ako aj databbáz/(SQL) výhodou
• flexibilita, proaktívnosť, tímový prístup

From the beginning, TOMRA Sorting has invested substantially in developing sorting technology geared to the needs of a changing world. TOMRA Sorting technology increases the waste-stream yield by ensuring consistent quality of output, enhances production line flexibility and allows material composition to be monitored to improve grading of fractions. At TOMRA Sorting, our flexible sorting systems function effectively with an extremely wide variety of material streams. They successfully perform an extensive range of sorting tasks and are able to both prepare and sort material of metals and waste for either mechanical recycling or energy recovery. It specializes in Peeling Systems, Electronic Sorting Equipment and Food Chilling - Freezing Systems for the Vegetable, Potato, Fruit and Convenience Food Processing Industries - see web site www.tomra.com.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Adresa spoločnosti

TOMRA Sorting s. r. o.
Diaľničná cesta 26,hala č. DC8
903 01 Senec
ID: 3266006   Dátum zverejnenia: 10.8.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   od 1 200€ br podľa skúseností a ročný bonus vo výške 5% z ročnej mzdy