Miesto práce
Senec
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
1 300 EUR/mesiac

Industrializačný nákupca

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Podpora Industrializačného tímu z pohľadu nákupu
• Vyhľadávanie a kontaktovanie dodávateľov, získavanie predbežných informácií o kvalite, cene a dodacích možnostiach
• Vedenie obchodných rokovaní s potenciálnymi dodávateľmi, vyjednávanie a dohadovanie obchodných podmienok
• Získavanie cenových ponúk, analýza cenových rozpadov
• Spolupráca s R&D a Process engineering, Kvalita a ostatnými oddeleniami v rámci skupiny TOMRA
• Inicializácia návrhov pre prípravu a uzatváranie rámcových zmlúv s dodávateľmi
• Iniciatívy v znižovaní priamych výrobných nákladov
• Vedenie a aktualizovanie záznamov v informačnom systéme IFS
• Vystavovanie objednávky na materiál a služby na základe interných predpisov a sledovanie ich dodania, kvality, konečnej ceny
• Aktívna komunikácia s vývojovými centrami a operations tímom

PONÚKAME:
• zaujímavú a dynamickú prácu v medzinárodnej spoločnosti
• prácu v priateľskej atmosfére a príjemnej severskej firemnej kultúre
• motivujúce platové ohodnotenie
• ročný bonus
• príspevok do DDS
• stravný príspevok nad rámec zákona
• širokú škálu benefitov v oblasti vzdelávania, športu a firemných akcií
• zamestnaneckú autobusovú dopravu
• náborovú prémiu

Ak Vás naša ponuka zaujala a spĺňate uvedené požiadavky, pošlite nám emailom svoj štruktúrovaný životopis v slovenskom a anglickom jazyku.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

prax v nákupe v strojárskom priemysle

Počet rokov praxe

2

• Anglický jazyk, komunikatívna úroveň
• MS Office pokročilý
• min. 5 rokov prax na podobnej pozícii
• samostatnosť, ochota cestovať k dodávateľovi
• tvorivé myslenie
• proaktívny prístup
• loajálnosť, presnosť
• tímový duch

Nórska spoločnosť TOMRA už 50 rokov inovuje riešenia založené na senzoroch s cieľom optimalizovať produktivitu zdrojov.
TOMRA Recycling Mining a TOMRA Food vyrába stroje a zariadenie na báze senzorov, ktoré trieda a spracovávajú materiály v recyklačnom, ale aj potravinárskom a ťažobnom priemysle. TOMRA Food sa špecializuje na šúpacie, triediace zariadenia a individuálne rýchlomrazné stroje v potravinárskom priemysle. Food divízia spracováva 75% svetových hranoliek. Strojmi na recykláciu TOMRA Recycling & Mining sa ročne obnoví až 715 000 ton kovov. Stroj založený na optickom triedení dokáže analyzovať a vytriediť odpad o množstve futbalového štadióna za menej ako 15 minút.
Technológia TOMRA pokračuje v presadzovaní udržateľných riešení, ktoré umožňujú cirkulárnu ekonomiku. Vďaka pokrokovým systémom zberu a triedenia na optimalizáciu regenerácie zdrojov a minimalizáciu odpadu v potravinárskom, recyklačnom a ťažobnom priemysle vedie spoločnosť TOMRA revolúciu zdrojov pre ďalšie generácie.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Alexandra Klemanová
E-mail: poslať životopis
ID: 3213479  Dátum zverejnenia: 7.10.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 300 EUR/mesiac