Industrializačný nákupca

Tomra Sorting s. r. o.

Miesto práce
Senec
Termín nástupu
ASAP
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Podpora Industrializačného tímu z pohľadu nákupu
• Vyhľadávanie a kontaktovanie dodávateľov, získavanie predbežných informácií o kvalite, cene a dodacích možnostiach
• Vedenie obchodných rokovaní s potenciálnymi dodávateľmi, vyjednávanie a dohadovanie obchodných podmienok
• Získavanie cenových ponúk, analýza cenových rozpadov
• Spolupráca s R&D a Process engineering, Kvalita a ostatnými oddeleniami v rámci skupiny TOMRA
• Inicializácia návrhov pre prípravu a uzatváranie rámcových zmlúv s dodávateľmi
• Iniciatívy v znižovaní priamych výrobných nákladov
• Vedenie a aktualizovanie záznamov v informačnom systéme IFS
• Vystavovanie objednávky na materiál a služby na základe interných predpisov a sledovanie ich dodania, kvality, konečnej ceny
• Aktívna komunikácia s vývojovými centrami a operations tímom

PONÚKAME:
• zaujímavú a dynamickú prácu v medzinárodnej spoločnosti
• prácu v priateľskej atmosfére a príjemnej severskej firemnej kultúre
• motivujúce platové ohodnotenie
• ročný bonus
• príspevok do DDS
• stravný príspevok nad rámec zákona
• širokú škálu benefitov v oblasti vzdelávania, športu a firemných akcií
• zamestnaneckú autobusovú dopravu
• náborovú prémiu

Ak Vás naša ponuka zaujala a spĺňate uvedené požiadavky, pošlite nám emailom svoj štruktúrovaný životopis v slovenskom a anglickom jazyku.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

18.11.2017 (ostáva ešte 31 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft PowerPoint - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

prax v nákupe v strojárskom priemysle
2

• Anglický jazyk, komunikatívna úroveň
• MS Office pokročilý
• min. 5 rokov prax na podobnej pozícii
• samostatnosť, ochota cestovať k dodávateľovi
• tvorivé myslenie
• proaktívny prístup
• loajálnosť, presnosť
• tímový duch

From the beginning, TOMRA Sorting has invested substantially in developing sorting technology geared to the needs of a changing world. TOMRA Sorting technology increases the waste-stream yield by ensuring consistent quality of output, enhances production line flexibility and allows material composition to be monitored to improve grading of fractions. At TOMRA Sorting, our flexible sorting systems function effectively with an extremely wide variety of material streams. They successfully perform an extensive range of sorting tasks and are able to both prepare and sort material of metals and waste for either mechanical recycling or energy recovery. It specializes in Peeling Systems, Electronic Sorting Equipment and Food Chilling - Freezing Systems for the Vegetable, Potato, Fruit and Convenience Food Processing Industries - see web site www.tomra.com.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov

Adresa spoločnosti

TOMRA Sorting s. r. o.
Diaľničná cesta 26,hala č. DC8
903 01 Senec

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Alexandra Klemanová
Tel.: +421 2 323 43 767
E-mail: poslať životopis
ID: 3213479   Dátum zverejnenia: 12.10.2017