Miesto práce
Diaľničná cesta 26, hala č. DC8, okres Senec
Termín nástupu
ASAP

Technik kreslič

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• návrh a kreslenie schém a rozloženia elektrických zostav strojov a panelov rozvádzačov
• podpora pri elektroinštalácii strojov a panelov. Podpora pri oprave zariadení a kabeláže
• kreslenie technických detailov a štruktúr. Špecifikácia rozmerov, materiálov a postupov
• špecifikácia technických obvodov, častí a komponentov v spolupráci s elektronickými inžiniermi a dizajnérmi
• používanie CAM/CAD systémov na prípravu výkresovej dokumentácie, elektronická archivácia dokumentácie
• príprava dizajnových variantov v súlade so špecifikáciou v Config Sheet
• údržba dokumentácie potrebnej pre výrobu (to Build) a dokumentácie reálneho stavu (as Built)
• komunikácia a spolupráca s technickými a ďalšími pracovníkmi na vyriešení problémov
• prezentácia výkresov výrobným a konštrukčným tímom a zabezpečenie potrebných úprav
• technická podpora pre elektronických inžinierov pri skúšaní a testovaní vzoriek a prototypov
• aktívna participácia a iniciovanie projektov trvalého zlepšovania
• podieľať sa na zdokonaľovaní, testovaní, vývoji nových strojov a dielov

PONÚKAME:
• zaujímavú a dynamickú prácu v medzinárodnej spoločnosti
• prácu v priateľskej atmosfére a príjemnej severskej firemnej kultúre
• motivujúce platové ohodnotenie
• ročný bonus
• servisné služobné cesty
• stravný príspevok nad rámec zákona
• širokú škálu benefitov v oblasti vzdelávania, športu a firemných akcií
• zamestnaneckú autobusovú dopravu
• náborovú prémiu

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické, elektronické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

• MS Office - pokročilý
• §22, Vyhl. 508/2009 Z. z., min. 2 roky praxe
• znalosť: PLC, DSP, uP, FPGA, CCD, LED, lasery, detektory, sensory, komponenty pre riadiace panely/rozvádzače
• samostatnosť, tvorivé myslenie, proaktívny prístup
• CAM/CAD systémy - pokročilý

Nórska spoločnosť TOMRA už 50 rokov inovuje riešenia založené na senzoroch s cieľom optimalizovať produktivitu zdrojov.
TOMRA Recycling Mining a TOMRA Food vyrába stroje a zariadenie na báze senzorov, ktoré trieda a spracovávajú materiály v recyklačnom, ale aj potravinárskom a ťažobnom priemysle. TOMRA Food sa špecializuje na šúpacie, triediace zariadenia a individuálne rýchlomrazné stroje v potravinárskom priemysle. Food divízia spracováva 75% svetových hranoliek. Strojmi na recykláciu TOMRA Recycling & Mining sa ročne obnoví až 715 000 ton kovov. Stroj založený na optickom triedení dokáže analyzovať a vytriediť odpad o množstve futbalového štadióna za menej ako 15 minút.
Technológia TOMRA pokračuje v presadzovaní udržateľných riešení, ktoré umožňujú cirkulárnu ekonomiku. Vďaka pokrokovým systémom zberu a triedenia na optimalizáciu regenerácie zdrojov a minimalizáciu odpadu v potravinárskom, recyklačnom a ťažobnom priemysle vedie spoločnosť TOMRA revolúciu zdrojov pre ďalšie generácie.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Alexandra Klemanová
E-mail: poslať životopis
ID: 3163251  Dátum zverejnenia: 10.10.2017