Technik kreslič

Tomra Sorting s. r. o.

Miesto práce
Diaľničná cesta 26,hala č. DC8, Senec
Termín nástupu
ASAP

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• návrh a kreslenie schém a rozloženia elektrických zostav strojov a panelov rozvádzačov
• podpora pri elektroinštalácii strojov a panelov. Podpora pri oprave zariadení a kabeláže
• kreslenie technických detailov a štruktúr. Špecifikácia rozmerov, materiálov a postupov
• špecifikácia technických obvodov, častí a komponentov v spolupráci s elektronickými inžiniermi a dizajnérmi
• používanie CAM/CAD systémov na prípravu výkresovej dokumentácie, elektronická archivácia dokumentácie
• príprava dizajnových variantov v súlade so špecifikáciou v Config Sheet
• údržba dokumentácie potrebnej pre výrobu (to Build) a dokumentácie reálneho stavu (as Built)
• komunikácia a spolupráca s technickými a ďalšími pracovníkmi na vyriešení problémov
• prezentácia výkresov výrobným a konštrukčným tímom a zabezpečenie potrebných úprav
• technická podpora pre elektronických inžinierov pri skúšaní a testovaní vzoriek a prototypov
• aktívna participácia a iniciovanie projektov trvalého zlepšovania
• podieľať sa na zdokonaľovaní, testovaní, vývoji nových strojov a dielov

PONÚKAME:
• zaujímavú a dynamickú prácu v medzinárodnej spoločnosti
• prácu v priateľskej atmosfére a príjemnej severskej firemnej kultúre
• motivujúce platové ohodnotenie
• ročný bonus
• servisné služobné cesty
• stravný príspevok nad rámec zákona
• širokú škálu benefitov v oblasti vzdelávania, športu a firemných akcií
• zamestnaneckú autobusovú dopravu
• náborovú prémiu

Informácie o výberovom konaní

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

12.11.2017 (ostáva ešte 19 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické, elektronické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft PowerPoint - pokročilý

• MS Office - pokročilý
• §22, Vyhl. 508/2009 Z. z., min. 2 roky praxe
• znalosť: PLC, DSP, uP, FPGA, CCD, LED, lasery, detektory, sensory, komponenty pre riadiace panely/rozvádzače
• samostatnosť, tvorivé myslenie, proaktívny prístup
• CAM/CAD systémy - pokročilý

From the beginning, TOMRA Sorting has invested substantially in developing sorting technology geared to the needs of a changing world. TOMRA Sorting technology increases the waste-stream yield by ensuring consistent quality of output, enhances production line flexibility and allows material composition to be monitored to improve grading of fractions. At TOMRA Sorting, our flexible sorting systems function effectively with an extremely wide variety of material streams. They successfully perform an extensive range of sorting tasks and are able to both prepare and sort material of metals and waste for either mechanical recycling or energy recovery. It specializes in Peeling Systems, Electronic Sorting Equipment and Food Chilling - Freezing Systems for the Vegetable, Potato, Fruit and Convenience Food Processing Industries - see web site www.tomra.com.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov

Adresa spoločnosti

TOMRA Sorting s. r. o.
Diaľničná cesta 26,hala č. DC8
903 01 Senec

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Alexandra Klemanová
Tel.: +421 2 323 43 767
E-mail: poslať životopis
ID: 3163251   Dátum zverejnenia: 10.10.2017