Miesto práce
okres Senec
Termín nástupu
ASAP

Koordinátor náhradných dielov

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Zodpovednosť za riadenie a koordinovanie predaja náhradných dielov
• Navrhovanie a realizácia projektov v oblasti predaja, zásobovania náhradnými dielami a logistiky
• Vyhodnocovanie efektívnosti procesu predaja náhradných dielov a navrhovanie opatrení na jej zvyšovanie
• Zodpovednosť za expedíciu, kontrolu nákladov, spracovávanie objednávok, vystavovanie potvrdení o prijatí, fakturácia plnení
• Zabezpečovanie vytvárania pracovných príkazov pre výrobné oddelenie, kontrola výrobných termínov
• Komunikovanie s nákupcami ohľadom spôsobu a času dodania materiálu
• Vedenie a aktualizovanie záznamov v informačnom systéme IFS
• Spracovanie príslušnej dokumentácie a evidencie v papierovej forme pre účely auditov
• Komunikácia s colným úradom
• Prijímanie a spracovávanie objednávok na náhradné diely
• Pripravovanie podkladov a fakturácia náhradných dielov

PONÚKAME:
• zaujímavú a dynamickú prácu v medzinárodnej spoločnosti
• prácu v priateľskej atmosfére a príjemnej severskej firemnej kultúre
• motivujúce platové ohodnotenie
• ročný bonus
• príspevok do DDS
• stravné lístky nad rámec zákona
• širokú škálu benefitov v oblasti vzdelávania, športu a firemných akcií
• zamestnaneckú autobusovú dopravu
• náborovú prémiu za referenciu

Ak Vás naša ponuka zaujala a spĺňate uvedené požiadavky, pošlite nám emailom svoj štruktúrovaný životopis v slovenskom a anglickom jazyku.
Všetky životopisy budú starostlivo posúdené, pričom si vyhradzujeme právo kontaktovať len uchádzačov vhodných na inzerovanú pracovnú pozíciu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické zameranie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

• skúsenosti s colným deklaranstvom sú vítané
• spoľahlivosť
• precíznosť
• samostatnosť
• logické myslenie
• lojálnosť
• presnosť
• tímový duch

Nórska spoločnosť TOMRA už 50 rokov inovuje riešenia založené na senzoroch s cieľom optimalizovať produktivitu zdrojov.
TOMRA Recycling Mining a TOMRA Food vyrába stroje a zariadenie na báze senzorov, ktoré trieda a spracovávajú materiály v recyklačnom, ale aj potravinárskom a ťažobnom priemysle. TOMRA Food sa špecializuje na šúpacie, triediace zariadenia a individuálne rýchlomrazné stroje v potravinárskom priemysle. Food divízia spracováva 75% svetových hranoliek. Strojmi na recykláciu TOMRA Recycling & Mining sa ročne obnoví až 715 000 ton kovov. Stroj založený na optickom triedení dokáže analyzovať a vytriediť odpad o množstve futbalového štadióna za menej ako 15 minút.
Technológia TOMRA pokračuje v presadzovaní udržateľných riešení, ktoré umožňujú cirkulárnu ekonomiku. Vďaka pokrokovým systémom zberu a triedenia na optimalizáciu regenerácie zdrojov a minimalizáciu odpadu v potravinárskom, recyklačnom a ťažobnom priemysle vedie spoločnosť TOMRA revolúciu zdrojov pre ďalšie generácie.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Alexandra Klemanová
E-mail: poslať životopis
ID: 2160621  Dátum zverejnenia: 20.3.2018