Miesto práce
Senec
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
1 200 EUR/mesiac

Konštruktér junior / Kreslič

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

•Zabezpečovať technickú podporu výroby
•Zodpovedať za korektnosť výrobnej dokumentácie
•Samostatne navrhovať alebo zdokonaľovať vybrané mechanické uzly strojov
•Udržiavať úzke kontakty so subdodávateľmi za účelom dodržania trvalej kvality dodávok
•Komunikovať (v AJ) s vývojovými centrami pri implementácii zmien a nových výrobkov ako aj pri riešení operatívnych problémov výroby

PONÚKAME:
• prácu v stabilnej medzinárodnej spoločnosti
• priateľskú atmosféru a príjemnú severskú kultúru na pracovisku
• motivujúce platové ohodnotenie
• ročný bonus
• príspevok do DDS
• finančnú odmenu za senioritu
• náborovú prémiu za odporúčaného kandidáta 1000€
• v prípade práce nadčas, príplatky nad rámec zákonníka práce
• 2 dni pracovného voľna nad rámec zákonníka práce
• stravné lístky v hodnote 4,50€ nad rámec zákonníka práce vo forme gastro karty
• finančný príspevok na vzdelávanie - anglický jazykový kurz
• možnosť zúčastniť sa firemných športových aktivít – futbal, tenis, stolný tenis, volejbal, Multisport karta
• možnosť servisných služobných ciest
• zamestnanecká autobusová doprava (PK - Tomra, Tomra - PK)

Ak Vás naša ponuka zaujala a spĺňate uvedené požiadavky, pošlite nám emailom svoj štruktúrovaný životopis v slovenskom a anglickom jazyku.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

strojárske, technické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Windows - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

•CAD zručnosti:
•SolidWorks (modely a výkresy) – pokročilá úroveň podmienka
•AutoCAD – pokročilá úroveň vítaná
•Dobrá orientácia v práci s technickou dokumentáciou, schopnosť samostatne špecifikovať mechanické diely
•Znalosť slovenských a zahraničných technických noriem
•Skúsenosti s potravinárskym priemyslom a návrhom jednoúčelových strojov výhodou

Nórska spoločnosť TOMRA už 50 rokov inovuje riešenia založené na senzoroch s cieľom optimalizovať produktivitu zdrojov.
TOMRA Recycling Mining a TOMRA Food vyrába stroje a zariadenie na báze senzorov, ktoré trieda a spracovávajú materiály v recyklačnom, ale aj potravinárskom a ťažobnom priemysle. TOMRA Food sa špecializuje na šúpacie, triediace zariadenia a individuálne rýchlomrazné stroje v potravinárskom priemysle. Food divízia spracováva 75% svetových hranoliek. Strojmi na recykláciu TOMRA Recycling & Mining sa ročne obnoví až 715 000 ton kovov. Stroj založený na optickom triedení dokáže analyzovať a vytriediť odpad o množstve futbalového štadióna za menej ako 15 minút.
Technológia TOMRA pokračuje v presadzovaní udržateľných riešení, ktoré umožňujú cirkulárnu ekonomiku. Vďaka pokrokovým systémom zberu a triedenia na optimalizáciu regenerácie zdrojov a minimalizáciu odpadu v potravinárskom, recyklačnom a ťažobnom priemysle vedie spoločnosť TOMRA revolúciu zdrojov pre ďalšie generácie.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Alexandra Klemanová
E-mail: poslať životopis
ID: 1503715  Dátum zverejnenia: 31.3.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac