Servisný / revízny Technik

TOMRA Collection Slovakia s. r. o.

Miesto práce
Slovensko (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
ASAP
1 400 EUR/mesiac+ ročný bonus a odmeny + platené nadčasy a cestovné náhrady + pracovné vozidlo (aj na súkromné účely) + mobil, notebook, tablet a dátová karta + plat závisí od skúseností a znalostí uchádzača

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Oprava a údržba automatov na výkup nápojových obalov
- Inštalácie a deinštalácie zariadení RVM (fľaškomatov) na území Slovenska
- Vykonávanie revíznych správ na predmetných zariadeniach na území Slovenska
- Diagnostika poruchy stroja a zariadení
- Oprava strojov a zariadení v rozsahu oprávnenia
- Operatívne riešenie vzniknutých problémov a požiadaviek
- Pravidelná preventívna údržba strojov a zariadení

Čo ponúkame?
- Môžete očakávať kultúru vzájomného rešpektu a spoločnosť, ktorá žije udržateľnosťou
- Budete mať tiež možnosť hierarchicky rásť v rámci spoločnosti
- Konkurenčný platový balík + ročný bonus
- Možnosti osobného rozvoja
- Sloboda pre vlastné nápady
- Pravidelné podujatia pre zamestnancov

Chcete sa stať súčasťou rodiny TOMRA ? Neváhajte nám zaslať váš štruktúrovaný životopis.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

servisný - revízny technik

Počet rokov praxe

5

- Znalosť anglického jazyka v písomnom aj ústnom prejave na úrovni minimálne B1
- platný certifikát revízneho technika §24
- Komunikačné zručnosti
- Odolnosť voči stresu
- Pokročilý užívateľ MS Office
- Sebamotivovaný človek a tímový hráč s chuťou učiť sa a ochotou pomáhať pri realizácii našej vízie pre zákazníka

Spoločnosť TOMRA vytvára reverzné predajné riešenia na zber, opätovné použitie a recykláciu plechoviek a fliaš. Sme pripravení pomôcť obchodníkom na celom Slovensku pripraviť sa na pripravované systémy vrátenia záloh. Systém TOMRA disponuje strojmi, digitálnymi riešeniami a službami, ktoré uľahčujú recykláciu priemyslu, majiteľom systémov, maloobchodníkom a spotrebiteľom. S viac ako 82 000 inštaláciami na viac ako 60 trhoch zachytia automaty TOMRA na spätný odber 40 miliárd použitých nápojových obalov ročne - znižujú tak závislosť od surovín a zabezpečujú, že menej obalov skončí na skládkach, v oceánoch a na uliciach. Spoločnosť TOMRA Collection je súčasťou skupiny TOMRA Group, ktorá vytvára riešenia založené na senzoroch pre optimálnu produktivitu zdrojov a má víziu viesť revolúciu v oblasti zdrojov. Skupina zamestnáva približne 4 000 ľudí na celom svete.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 4076386  Dátum zverejnenia: 29.7.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 400 EUR/mesiac