Reagujte bez životopisu

Obchodník/ce

Tommi CZ s.r.o.

Bratislavský kraj, Trnavský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
dohodou
1 000 - 2 500 EUR/mesiacslužební auto, provize z prodejů bonusy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

prodej produktů a představování novinek B2B zákazníkům (zejména pet centra, veterinární a chovatelské stanice ) v Bratislavském regionu a okolí

budování a udržování dobrých vztahů se zákazníky

efektivní plánování a organizace schůzek

udržování přehledu o prodejích ve svém regionu - aktualizace údajů do firemního softwaru

pravidelný reporting obchodnímu manažerovi a vedení společnosti

Nabízeme akční práci, při které nemusíte sedět v kanceláři
Fixní plat plus bonusy z prodejů
Služební auto i pro soukromé účely a home office

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Windows - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

obchod

Počet rokov praxe

3

- příjemné vystupování a skvělé komunikační dovednosti
- schopnost dobře si zorganizovat práci a dotahovat věci do konce
- schopnost rychle se zorientovat v nabízených produktech a firemním softwaru
- pozitivní vztah ke zvířatům a má zkušenosti s B2B prodejem ideálně v oblasti produktů pro domácí mazlíčky
- znalost AJ (velkou výhodou)

Sme spoločnosť, ktorá už viac ako 30 rokov pôsobí v oblasti výroby a distribúcie krmív a potrieb pre všetky malé zvieratá chované doma - jednoducho pre domáce zvieratá.

Poskytujeme všetko od vybavenia majiteľa malého šteniatka až po vybavenie záhradného jazierka potrebným vybavením.

Chovateľstvo je pre väčšinu zamestnancov spoločnosti Tommi CZ koníčkom a naše skúsenosti sa odrážajú v našej práci. Kvalitné služby, atraktívna ponuka tovaru, rýchle a flexibilné riešenie podnetov k spokojnosti našich zákazníkov sú podstatou našej činnosti. Naša ponuka zahŕňa viac ako 3500 atraktívnych položiek.
V neposlednom rade nezabúdame na tých, ktorí nás najviac potrebujú. Sme pravidelnými sponzormi nadácií a útulkov pre zvieratá.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4426685  Dátum zverejnenia: 17.11.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac