Upratovačka

TOMIRTECH, s.r.o.

Miesto práce
Demänovská 867, okres Liptovský Mikuláš
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
600

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- pracovná doba od 9:30 h do 18:00 h, od pondelka do piatku
- práca v stabilnej spoločnosti
- práca v čistom novom prostredí, upratovanie kancelárskych a predajných priestorov (upratovanie kancelárií, predajne, chodieb, schodiska, upratovanie šatní, toaliet a pod.)
- priateľský kolektív
- práca na hlavný pracovný pomer

Ponúkame:
- Prácu v stabilnej a rozvíjajúcej sa spoločnosti
- Zodpovedajúce finančné ohodnotenie a iné zamestnanecké výhody

V prípade, že Vás ponuka pracovného miesta oslovila, pošlite nám prosím životopis na mailovú adresu: [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- zodpovednosť
- samostatnosť
- výhodou, nie podmienkou je skúsenosť s upratovaním vo firme

Tomirtech, s.r.o. je na trhu už 30 rokov. Naša spoločnosť sa zaoberá najmä distribúciou technických produktov, ktoré slúžia ako náhradné diely v priemysle, poľnohospodárstve alebo doprave a zákazkovou výrobou plochých tesnení. Bližšie informácie o spoločnosti nájdete na www.tomirtech.sk

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 2523604  Dátum zverejnenia: 12.12.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 600