Wonder Woman / Finančný obchodný Superman

TomHome, s.r.o.

Bratislava, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
01/11/2022
2 000 EUR/mesiac- Ročné bonusy, ktoré sú vo výške podľa vlastných zásluh (v priemere 10.000€ / rok) - odmeňovanie v % podľa výšky obratov spravidla od 300 - 1000€ / mesiac - navyšovanie podľa kariérneho postupu už po 6 mesiacoch

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Si hladný/á po úspechu? Máš veľké ciele? Ak áno, možno si to TY v tvojom novovznikajúcom TOP Tíme, kde ťa zaškolí (UPOZORŇUJEM) tvrdý leader, ktorý ti zaručí, že do 1 roka od tvojho nástupu bude stav financií na tvojom účte to posledné, čo budeš riešiť !!! To, že to bola tvoja hlavná nočná mora v čase keď si spravil tvoje životné rozhodnutie a chcel si patriť do TOP tímu, na to si už len spoločne pripijeme :) Nič, čo mení závratne tvoj stav bankového účtu nemôže fungovať ako klasické zamestnanie a preto ťa našou podmienkou (založiť si živnosť, či “highlevel” vlastná s.r.o. ) sami osobne prevedieme, vysvetlíme, spoluzaložíme, pomôžeme, krok po kroku, ruka v ruke !

Každý jeden deň riešime nový projekt. Áno, každý deň. A často to možno bude niečo, o čom si v živote nepočul/a. A tvoja úloha bude prostá – hľadaj, pátraj, pýtaj sa, píš, telefonuj, plánuj, sumarizuj, vybav, over, skontroluj, veď, zlepšuj sa, uč sa a vystrel ako raketa.

Hľadáme vás, ktorí vezmú do rúk chaos často až "stratených" klientov a premenia ho na poriadok. Multitaskera, ktorá/ý vie naraz premýšľať, plánovať, písať si poznámky, telefonovať a "treťou rukou piť kávu." :) Chceme človeka, ktorému môžeme dôverovať, že to dokáže a vie urobiť viac ako si dokážeme predstaviť.

Čo robí naša firma a čo budeš robiť TY? :
• budeš proaktívny akvizičný manažér, ktorý po zaškolení bude dávať príležitosť ďalším ľuďom z okolia
• starostlivosť o existujúcu sieť klientov
• nadväzovanie a udržiavanie dobrých vzťahov s klientmi aj s kolegami
• vyhľadávanie nových príležitostí zmeniť ľuďom život k lepšiemu
• analýza požiadaviek a potrieb klientov k vytvoreniu riešenia na mieru
• komunikácia s obchodnými partnermi
• rozvoj obchodných aktivít vo zverenom regióne, lebo doma to ide najlepšie

Ženy majú u nás rovnaké platy ako muži, niekedy aj vyššie, pretože si to zaslúžia a je to úplne v poriadku a aj my sme s tým úplne OK - lebo spravodlivosť a rovnosť.
V našom tíme sú všetci platení podľa toho koľko do toho dajú. Nebudeme ťa selektovať z výberu, lebo máš doma deti. Nezáleží, či si práve skončil/a školu, alebo ti padol kvôli „Korone“ biznis. Nás zaujímajú iba tvoje schopnosti a chuť pracovat a vzdelávať sa a osobnostne rásť.

Čo za to získaš?

• časová Flexibilita už po 3 mesačnom zapracovaní
• tu sme si vzájomne obchodní partneri
• komplexný vzdelávací program
• možnosť profesionálneho rastu kariéra nastavená pre každého spravodlivo
• bezkonkurenčné mzdové ohodnotenie
• dynamické prostredie medzinárodnej spoločnosti
• dôchodkový program
• príjemný kolektív, rodinná atmosféra, teambulidingy, l
• firemné paušály so všetkými neobmedzenými službami (SMS, MMS, internet, volania) to je dnes už verím štandard
• firemné autá na operatívny lízing
• pracovné dovolenky pre 10 % najlepších ľudí viac krát do roka
- firemná podpora pri plnej invalidite
- firemná podpora pri starostlivosti o dieťa
- firemná podpora pri dlhodobej práceneschopnosti

Na ONLINE video pohovor prostredníctvom služby google meet (nutné mať email od služby Google) budú telefonicky pozvaní iba uchádzači, ktorí spĺňajú zadané kritériá. Nenahradí to síce osobný kontakt, ale v dnešnej dobe je fajn, vymeniť si pár súvislých viet s podobne ladenými ľudmi ako sme my sami :)

IG: tomas_ilovesky
FB: Tomas Ilavsky

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Finančníctvo a správa majetku

Prax na pozícii/v oblasti

Obchodu a komunikácie je vítaná, nie je však podmienkou

Inzerujúca spoločnosť TomHome, s.r.o. je sieťou pobočiek po celom Slovensku s 11 ročnými skúsenosťami poradenských služieb v oblasti osobného finančného sprostredkovania a správy klientského majetku. Po zaslaní životopisu budeme kontaktovať telefonicky v prípade splnenia základných kritérií na obsadzovanú pozíciu len vhodných kandidátov.
Správca osobných údajov je TomHome, s.r.o.., IČO: 474 257 09. Spracovateľom osobných údajov je spoločnosť TomHome, s.r.o., so sídlom Figová 5744/85, 851 01, Bratislava, IČO: 474 257 09. Vaše osobné údaje spracovávame k tomu, aby sme danú pozíciu obsadili vhodným kandidátom.
ID: 4431322  Dátum zverejnenia: 23.9.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 2 000 EUR/mesiac