Si iná, či iný ako ostatní? Si Wonder chalan, či Wonder baba ? Ak áno - potrebujeme ťa hneď do top tímu (na živnosť alebo s.r.o.) - obchodný zástupca

TomHome, s.r.o.

Viedenská cesta 12, Petržalka, Slovensko, Bratislava (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
01/08/2022
1 200 EUR/mesiac- Ročné bonusy, ktoré sú vo výške podľa vlastných zásluh (v priemere 10.000€ / rok) - odmeňovanie v % podľa výšky obratov spravidla od 300 - 1000€ / mesiac - navyšovanie podľa kariérneho postupu už po 6 mesiacoch

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Si iná, či iný ako ostatní ? Si WONDER chalan a WONDER baba ? / Ak áno - Potrebujeme ťa do tvojho novovznikajúceho TOP Tímu, kde ťa zaškolí tzv. tvrdý leader, ktorý ti zaručí, že do 1 roka od tvojho nástupu bude stav financií na tvojom účte to posledné, čo budeš riešiť. To, že to bola tvoja hlavná nočná mora v čase keď si spravil tvoje životné rozhodnutie a chcel si patriť do TOP tímu, na to si už len spoločne pripijeme :) Nič, čo mení tvoj stav bankového účtu nemôže fungovať ako klasické zamestnanie a preto ťa našou podmienkou (založiť si živnosť, či “highlevel” vlastná s.r.o. ) sami osobne prevedieme, vysvetlíme, spoluzaložíme, pomôžeme, krok po kroku, ruka v ruke ! Buď si istý alebo istá, lebo ženy sú u nás niekedy úspešnejšie ako muži ! ( o mamičkách na materských ani nehovorím) SÚ PROSTE TOP a ÚSPEŠNÉ. Bodka.

Sme dynamicky rastúca firma, ktorá vstúpila na Slovenský trh magický rok 2020. Ceslosvetovo však patríme k špičke v našom obore a nie je to zásluhou jedného človeka. Celosvetovým pôsobením máme zložené tímy ľudí, v ktorých už sú schopní obchodníci a manažéri a tí každodenne riešia nové výzvy.

Každý jeden deň riešime nový projekt. Áno, každý deň. A často to možno bude niečo, o čom si v živote nepočul/a. A tvoja úloha bude prostá – hľadaj, pátraj, pýtaj sa, píš, telefonuj, plánuj, sumarizuj, vybav, over, skontroluj, veď, zlepšuj sa, uč sa a vystrel ako raketa.

Hľadáme vás, ktorí vezmú do rúk chaos často až "stratených" klientov a premenia ho na poriadok. Multitaskera, ktorá/ý vie naraz premýšľať, plánovať, písať si poznámky, telefonovať a "treťou rukou piť kávu." :) Chceme človeka, ktorému môžeme dôverovať, že to dokáže a vie urobiť viac ako si dokážeme predstaviť.

Výhodou je to, že robíme veci a myslíme tak, ako žiadna iná firma nie. Teda sa u nás naučíš veľa nového a nikdy sa nebudeš nudiť. Za ruku ťa prevedieme po lane nad veľkou priepasťou, kde budeš bezpečne istený každým jedným členom tímu. LEBO JEDEN ZA VŠETKÝCH, VŠETCI ZA JEDNÉHO u nás reálne platí, nie je to len prázdna fráza.

Nerobíme klasický obchod. Predávame služby, s ktorými ľudia ušetria nemalé finančné sumy, otvoria im nové obzory a vnuknú skvelé nápady.

Čo robí naša firma a čo budeš robiť :
• budeš proaktívny (ten čo sám chce, nie ten čo má byť nebodaj nútený) akvizičný manažér, ktorý po zaškolení bude dávať príležitosť ďalším ľuďom z okolia aj neokolia :)
• starostlivosť o existujúcu sieť klientov, ktorých pribúda neúrekom
• nadväzovanie a udržiavanie dobrých vzťahov s klientmi aj s kolegami
• vyhľadávanie nových príležitostí zmeniť ľuďom život k lepšiemu
• analýza požiadaviek a potrieb klientov k vytvoreniu riešenia na mieru
• nepredávame produkty, našim produktom je riešenie na mieru
• komunikácia s obchodnými partnermi keď vás pozvú na kávičky či obedy
• rozvoj obchodných aktivít vo zverenom regióne, lebo doma to ide najlepšie

NEHRÁME SA NA NIČ

Keď sa spýtaš kohokoľvek z nás na túto prácu, dozvieš sa, že je všetko iné ako nudná, stereotypná, či nezaujímavá. Tiež je občas stresujúca ale aj kreatívna. Každý deň je úplne iný a vyžaduje si odlišný prístup. Robíme veci efektívne a tak, aby to sedelo aj obchodne. Nie aby to len pekne vyzeralo.

Ženy majú u nás rovnaké platy ako muži, niekedy aj vyššie, pretože si to zaslúžia a je to úplne v poriadku a aj my sme s tým úplne OK - lebo spravodlivosť a rovnosť
V našom tíme sú všetci platení podľa toho koľko do toho dajú. Nebudeme ťa selektovať z výberu, lebo máš doma deti. Nezáleží, či si práve skončil/a školu, alebo ti padol kvôli „Korone“ biznis. Nás zaujímajú iba tvoje schopnosti a chuť pracovat a vzdelávať sa a osobnostne rásť.

Čo za to?

• časová Flexibilita už po 6 mesačnom zapracovaní
• tu sme si vzájomne obchodní partneri a nie "šéf a tí ostatní"
• komplexný vzdelávací program - budeme ťa viesť za ruku, kým nebudeš silný alebo silná
• možnosť profesionálneho rastu - kariéra nastavená pre každého spravodlivo, od výroby hranoliek až k vlastníctvu svojej pobočky
• bezkonkurenčné mzdové ohodnotenie - keď tu budeš spávať, budeš sa kráľovsky mávať
• dynamické prostredie medzinárodnej spoločnosti (silný celosvetovo pôsobiaci hráč ti kryje chrbát)
• dôchodkový program, nech máš ten dôchodok západoeurópsky
• príjemný kolektív, rodinná atmosféra, teambulidingy, vždy a všade veľká sranda
• firemné paušály so všetkými neobmedzenými službami (SMS, MMS, internet, volania) to je dnes už verím štandard
• firemné autá na operatívny lízing Mercedes, Hyundai, Ford, Škoda už od 138 Eur/m s príspevkom od firmy 100 Eur/m (vybavíme aj Audi a BMW, ale aj Daciu, veď každému sa páči niečo iné)
• pracovné dovolenky pre 10 % najlepších ľudí viac krát do roka do rôznych svetových exotických lokalít
Môžeš sa na nás spoľahnúť aj v ťažkých chvíľach:
- firemná podpora pri plnej invalidite
- firemná podpora pri starostlivosti o dieťa
- firemná podpora pri dlhodobej práceneschopnosti

Na ONLINE video pohovor prostredníctvom služby google meet (nutné mať email od služby Google) budú telefonicky pozvaní iba uchádzači, ktorí spĺňajú zadané kritériá. Nenahradí to síce osobný kontakt, ale v dnešnej dobe je fajn, vymeniť si pár súvislých viet s podobne ladenými ľudmi ako sme my sami :)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

správa a rast finančného majetku klientov

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) alebo Srbský jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Hospodárska korešpondencia - Pokročilý
Komunikačné schopnosti - Pokročilý
Flexibilita - Pokročilý
Dochvíľnosť - Expert
Samostatnosť - Pokročilý
Organizačná schopnosť - Základy
Proaktívny prístup - Expert
Riadenie ľudí - Základy
Pozitívny prístup - Expert
Schopnosť riadiť samého seba - Expert

Prax na pozícii/v oblasti

Obchodu, predaja, komunikácie - tej ľudskej

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Chuť zmeniť sám seba, chuť žiť život vo vyššom štandarde a byť hlavne v dnešnom svete ľudský, na 100% pokorný, ale v žiadnom prípade nie skromný a klišé, ale chuť byť v živote hlavne ŠŤASTNÝ (a bohatý :) !!!! Prosím :)

Inzerujúca spoločnosť TomHome, s.r.o. je sieťou pobočiek po celom Slovensku s 11 ročnými skúsenosťami poradenských služieb v oblasti osobného finančného sprostredkovania a správy klientského majetku. Po zaslaní životopisu budeme kontaktovať telefonicky v prípade splnenia základných kritérií na obsadzovanú pozíciu len vhodných kandidátov.
Správca osobných údajov je TomHome, s.r.o.., IČO: 474 257 09. Spracovateľom osobných údajov je spoločnosť TomHome, s.r.o., so sídlom Figová 5744/85, 851 01, Bratislava, IČO: 474 257 09. Vaše osobné údaje spracovávame k tomu, aby sme danú pozíciu obsadili vhodným kandidátom.
ID: 4371004  Dátum zverejnenia: 30.6.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac