Pracovník pre plničku plynových fliaš-plnič, manipulant

TOMEGAS SK, s. r. o.

Miesto práce
Partizánske
Termín nástupu
Ihneď
Od 4,8 EUR/hod.Po uplynutí skúšobnej doby bude plat 5,10€/hod + možné ďalšie odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zodpovednosť za technický chod plničky, údržba, plnenie tlakových nádob -fliaš

Miesto práce :Víťazná 942/36

stravné lístky min. hodnota 4,00€
V prípade, že uchádzač nie je držiteľom preukazu na obsluhu technických plynových zariadení, zamestnávateľ mu zabezpečí potrebné školenia bezplatne.

Kontaktovať budeme iba vybratých uchádzačov. Ostatné životopisy budú zlikvidované v zmysle zákona o ochrane osobných údajov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Spoločnosť sa od svojho vzniku v roku 2003 zaoberá činnosťou:
- veľkoobchod s pevnými, kvapalnými a plynnými palivami a súvisiacimi produktami
- prevádzkovanie zariadenia na plnenie tlakových nádob hlavne na území SR

Naša spoločnosť má na trhu stabilné miesto a tým môže tiež ponúknuť svojím zamestnancom stabilitu, istotu a rast.

Adresa spoločnosti
TOMEGAS SK, s.r.o.
Palárikova 48
022 01 Čadca

ID: 4155994  Dátum zverejnenia: 6.9.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 4,8 EUR/hod.