Prevádzkový technik

TOMEGAS SK, s. r. o.

Miesto práce
Slovensko (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
ihneď
1 250 EUR/mesiacPo uplynutí skúšobnej doby bude plat prehodnotený + možné ďalšie odmeny.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

1) Zodpovednosť za prevádzkovú dokumentáciu
2) Zodpovednosť za rozvoj a plánovanie výrobných technológii
3) Zodpovednosť za oblasť závažných priemyselných havárii
4) Technická podpora obchodného oddelenia

stravné lístky min. hodnota 4,00€
služobný notebook
služobný mobil
služobný automobil

Kontaktovať budeme iba vybratých uchádzačov. Ostatné životopisy budú zlikvidované v zmysle zákona o ochrane osobných údajov.

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické zameranie

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- práca na počítači, elektronická komunikácia
- znalosť a prax v oblasti vyhradených technických zariadení plynových, tlakových a elektrických výhodou
- znalosť a prax v oblasti závažných priemyselných havárií na prevádzkach zaradených do kategórie A a B výhodou
- znalosť nemeckého alebo anglického jazyka výhodou
- skúsenosť z oblasti plynárenstva výhodou

Spoločnosť sa od svojho vzniku v roku 2003 zaoberá činnosťou:
- veľkoobchod s pevnými, kvapalnými a plynnými palivami a súvisiacimi produktami
- prevádzkovanie zariadenia na plnenie tlakových nádob hlavne na území SR

Naša spoločnosť má na trhu stabilné miesto a tým môže tiež ponúknuť svojím zamestnancom stabilitu, istotu a rast.

Adresa spoločnosti
TOMEGAS SK, s.r.o.
Palárikova 48
022 01 Čadca

ID: 4128457  Dátum zverejnenia: 23.7.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 250 EUR/mesiac