Vedúci zmeny

TOMATA s.r.o.

Miesto práce
Kolárovo
Termín nástupu
ihneď
1 228 EUR/mesiac(základná mzda 945 € + mesačné prémie do výšky 30%)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- riadenie a zabezpečenie plynulého chodu výroby,
- riadenie, koordinácia a hodnotenie podriadených zamestnancov,
- zodpovednosť za správne a včasné prideľovanie pracovných úloh jednotlivým podriadeným zamestnancom v súlade s výrobným plánom a technologickým postupom,
- zabezpečenie dodržiavania pracovných, technologických a bezpečnostných predpisov,
- zodpovednosť za hospodárenie výroby, dodržiavanie kvality výrobkov a HACCP,
- zabezpečenie rastu produktivity práce,
- navrhovanie technických a technologických vylepšení
- sledovanie dochádzky zamestnancov na zmene a vedenie dochádzky,
- nutnosť pracovať v trojzmennej prevádzke

- obedy zadarmo
- práca pre stabilnú spoločnosť,
- možnosť kariérneho rastu,
- vianočné odmeny
- balíček firemných výrobkov

Ak Vás naša ponuka zaujala a spĺňate požiadavky, pošlite nám prosím štruktúrovaný životopis na e-mailovú adresu [email protected]

Všetkým uchádzačom ďakujeme za prejavený záujem.
Kontaktovať budeme iba kandidátov spĺňajúcich požiadavky. Za pochopenie ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

potravinárske, poľnohospodárske, chemické

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

1 rok

- riadiace a organizačné schopnosti
- zodpovednosť, samostatnosť, spoľahlivosť,
- odolnosť voči stresu
- pozícia vhodná aj pre absolventa VŠ, ak disponuje praktickými pracovnými návykmi v potravinárstve,

Firma TOMATA je potravinárska spoločnosť zameraná na výrobu kečupu, horčice rajčinového pretlaku a zeleninových omáčok na báze rajčín. Majetková a riadiaca štruktúra je výlučne slovenská a firma na trhu pôsobí od roku 1991.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 4590478  Dátum zverejnenia: 18.8.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 228 EUR/mesiac