Klientský pracovník

Tomáš Rindoš

Miesto práce
Červenej armády 1, Martin
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
1.7.2023
Mzdové podmienky (brutto)
1 500 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

V UNIQA privítame ambicióznych ľudí, ktorí hľadajú zmenu a priestor na sebarealizáciu. Ponúkame zaujímavé finančné ohodnotenie v jednom z najlepšie platených sektorov, časovú slobodu s možnosťou kariérneho a osobného rastu.

Tvojou hlavnou činnosťou bude aktívna práca s klientom. Po zaškolení budeš poskytovať servis a poradenstvo novým aj existujúcim klientom UNIQA. Istý čas stráviš za počítačom pri administratívnych činnostiach. Budeš oporou ľudom pri ich dôležitých životných rozhodnutiach.

Mzdové podmienky

Priemerná mzda sa po zapracovaní pohybuje v priemere od 1212 do 1679 € /mesiac. Možnosť finančnej podpory počas prvých 2 rokov až do výšky 20 900€.

Benefity

- Ponúkame jednu z najlepších kariér na trhu s možnosť finančnej podpory počas zapracovania na 2 roky, možnosť home office po dohode a zapracovaní (cca po 6-12 mesiacoch)

- Naučíš sa pracovať efektívne, budeš mať dostatok času na svoju rodinu, koníčky aj cestovanie. Poradca, ktorý pracuje 4-5 hodín denne zarobí toľko, čo zarobí priemerný človek za pracovnú smenu.

- Uľahčíme ti prácu tým, že dostaneš potrebné vybavenie - tablet a paušál s možnosťou využitia na súkromné účely

- Špičkové školenia zdarma - naučíme ťa všetko, čo k práci potrebuješ. Osvojíš si predajné zručnosti, ktoré ti pomôžu uspieť aj v bežnom živote

- Za nadpriemerné výsledky máš možnosť ísť s nami ako BONUS na dovolenku 2x ročne

UNIQA je Rakúska poisťovňa a je dlhodobo silným hráčom v ČR i SR. Aktuálne sme partnerom viac ako 3 miliónom klientov. Na trhu pôsobíme viac ako 200 rokov.

V roku 2022 naše sme získali najviac ocenení v nezávislej súťaži Zlatá minca. UNIQA získala 4-krát zlato, raz striebro a 4-krát bronz, čo dokazuje, že produkty UNIQA sú odbornou porotou hodnotené ako najkvalitnejšie na slovenskom trhu.

Spojením so značkou AXA vznikla jedna z najväčších a najsilnejších finančných spoločností na Českom aj Slovenskom trhu. Navyše financie sú odbor, ktorý ma perspektívu. V kríze veľa spoločností ruší svoje pozície, my naopak naberáme. Po spojení sme otvorili viacero voľných miest, aby sme mohli efektívnejšie obsluhovať našich klientov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

- čistý register trestov
- sebadisciplína
- cieľavedomosť
- komunikatívnosť
- zodpovednosť
- empatia

Oblastný riaditeľ UNIQA

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 4589758  Dátum zverejnenia: 29.5.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac