Finančný spostredkovateľ a investičný poradca

Tomáš Maga RHR

Miesto práce
Práca z domu
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
3 000 - 20 000 EUR/mesiac13 plat, bonusy, odmeny, dovolenky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho obchodného tímu hľadáme šikovných a schopných ľudí, ktorí si chcú vybudovať vlastnú značku a vypracovať sa medzi popredných odborníkov na trhu.
Náplň práce: komunikácia so zákazníkmi, vytváranie riešení na mieru, pravidelné vzdelávanie. Budovanie obchodného tímu.

13 plat, bonusy, podpora vlastnej značky, rastové prostredie, spolupráca s najlepšími odborníkmi v obore, technológie a online nástroje na prácu na najvyššej úrovni, najlepšie finančné ohodnotenie na trhu. Podpora v online priestore od skúsených ľudí z oboru, firemné akcie, dovolenky atď...

Ponuka nie je vhodná pre uchádzačov, ktorým postačuje zárobok menší ako 3 tisíc eur mesačne.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Financie, ekonómia, manažment, IT, marketing, komunikácia

Ostatné znalosti

Práca s počítačom - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Komunikácia na vysokej úrovni, disciplína, samostatnosť, dodržiavanie stanovených dohôd, ochota a chuť na sebe neustále pracovať, etika a morálka na vysokej úrovni.

Spoločnosť ktorá sa zaoberá finančným sprostredkovaním a investičným poradenstvom. Firma ktorá dáva svojím obchodným partnerom férové podmienky na spoluprácu.
ID: 4348223  Dátum zverejnenia: 6.6.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 3 000 EUR/mesiac