Administratívny pracovník sekretariátu advokátskej kancelárie

TOMÁŠ KOHÚT advokátska kancelária, s.r.o.

Miesto práce
Zvolen
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
čím skôr najneskôr k 1.7.2020
750 - 1 100 EUR/mesiac13. plat, mesačné odmeny do 200 EUR zamestnanec s 10 a viac ročnou praxou v práci na sekretariáte základná mzda podľa schopností od 900 EUR

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- evidencia príjmu a odosielania listinnej pošty, E-mailov a elektronických správ zo slovensko.sk
- zodpovednosť za spisovú agendu, tvorba spisov, ich archivácia
- príprava podkladov pre účtovníčku
- administratívne a asistenčné práce
- príjem a vybavovanie telefonátov

- parkovacie miesto na Námestí SNP Zvolen aj pre súkromné účely bez časového obmedzenia
- pobytový poukaz na 7 nocí/rok v zazmluvnených ubytovacích zariadeniach vo Vysokých a Nízkych tatrách pre zamestnanca a jeho rodinu
- možnosť čiastočnej práce z domu (tzv. home office) v dohodnutom čase

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Administratíva, právo

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

administrátíva

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Chceš sa stať súčasťou skúseného tímu právnikov, ekonómov a šikovných ľudí, ktorí ťa majú čo naučiť a posunúť ďalej?

Pošli nám svoj životopis vo formáte .pdf a radi sa s tebou stretneme na osobnom pohovore.

Zadávateľ ponuky si vyhradzuje právo neinformovať neúspešných uchádzačov po prvom kole výberu. Úspešní uchádzači budú pozvaní na osobný pohovor.

TOMÁŠ KOHÚT advokátska kancelária, s.r.o. je advokátskou kanceláriou so sídlom vo Zvolene. Poskytujeme právne služby najmä v oblasti obchodného, občianskeho a insolvenčného práva.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3916507  Dátum zverejnenia: 26.5.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 750 EUR/mesiac