Advokátsky koncipient

TOMÁŠ KOHÚT advokátska kancelária, s.r.o.

Miesto práce
Námestie SNP 74/28, Zvolen
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 033,6 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- vypracovanie právnych podaní, listín o právnych úkonoch
- právne analýzy
- účasť na pojednávaniach
- právny support konkurzných a developerských projektov

- platový rast a odmeny nad rámec platu podľa interného odmeňovacieho systému kancelárie
- ďalšie vzdelávanie a rozširovanie kvalifikácie podľa interného vzdelávacieho systému kancelárie

Pošli nám svoj životopis vo formáte .pdf a radi sa s tebou stretneme na osobnom pohovore.

Ak budeš úspešný, staneš sa súčasťou nášho tímu a budeš pracovať pri riešení právnych záležitostí našich klientov najmä v oblasti občianskeho, obchodného a insolvenčného práva.

Zadávateľ ponuky si vyhradzuje právo neinformovať neúspešných uchádzačov po prvom kole výberu. Úspešní uchádzači budú pozvaní na osobný pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

študijný odbor právo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

TOMÁŠ KOHÚT advokátska kancelária, s.r.o. je advokátskou kanceláriou so sídlom vo Zvolene. Poskytujeme právne služby najmä v oblasti obchodného, občianskeho a insolvenčného práva.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3398439  Dátum zverejnenia: 26.8.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 033,6 EUR/mesiac