Reagujte bez životopisu Можливість для людей з України

Staň sa súčasťou ST Brave Man Barbers hľadám barberov s vášňou pre strihanie

Tomáš Hrobár

Miesto práce
Šahy
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmienky (brutto)
900 - 3 000 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Staň sa súčasťou ST Brave Man Barbers! Hľadám barberov s vášňou pre strihanie, ktorí budú:

Vytvárať moderné a trendy účesy pre našich klientov.

Byť súčasťou tímu, ktorý tvorí pozitívnu atmosféru v našom salóne.

Obsluhovať stroje a pomôcky na profesionálne strihanie a úpravu vlasov a brady.

V ST Brave Man Barbers ti ponúkame:

Príjemné pracovné prostredie a pozitívnu atmosféru.

Možnosť kariérneho rastu a rozvoja.

Typický deň na pozícii barbera v ST Brave Man Barbers:

Privítanie klientov a konzultácia s nimi o ich požiadavkách na účes.

Strihanie,  úprava vlasov a brady podľa požiadaviek klientov.

Upravovanie a čistenie pomôcok a pracovného prostredia.

Pracovná doba na pozícii barbera v ST Brave Man Barbers:

Pracovný čas je flexibilný v závislosti od počtu klientov.

- Pravidelné školenia a workshop-y pre najnovšie trendy a techniky v strihaní.

- Stabilný príjem a možnosti rastu v rámci firmy.

- Príjemná a pozitívna pracovná atmosféra a spolupráca

- Odmena dvakrát do roka peňažná a vecná

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Barber Holič Kadernik

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Prax na pozícii/v oblasti

vítaná

- Pracujte ako Barber v ST Brave Man Barbers!

- Hľadáme pracovitých a vytrvalých Barberov.

- Precíznosť a spoľahlivosť sú pre nás kľúčové.

- Vzdelanie v oblasti strihania

- Komunikatívne a priateľské vystupovanie je pre nás dôležité.

ST Brave Man Barbers je značka s vášňou pre barberstvo. Od svojho vzniku som sa zaviazal poskytovať najvyššiu kvalitu služieb a zážitkov našim klientom.
ST Brave Man Barbers nie je len o strihaní vlasov, ale aj o budovaní komunity ľudí, v ktorej si navzájom pomáhame.
ID: 4789594  Dátum zverejnenia: 21.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 900 EUR/mesiac