Promotérka/hosteska

Tomáš Gallo

Miesto práce
Prešovský kraj, Košický kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
09.12.2018
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
900

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

hostesky zaistujú priebeh akcie,komunikáciu so zakazníkmi,poradenstvo navštevníkom,prieskum a reakcií a hodnotenie.
Distribúcia reklamného materiálu ako sú letáky,balóny,katalógy,kupóny na zľavu rozdávanie malých reklamných darčekov.

veľmi dobré finančné ohodnotenie výplatu denne po skončení akcie,firemné akcie školenia

Informácie o výberovom konaní

Hľadame vhodných ucadzačov na pozíciu hosteska-promoterka
Rozširujeme team hostesiek na najbližšiu jesennú a zimnú sezonu,ponúkame externú spoluprácu,pripadne formou brigády.
Promoakcie a reklamné kampane v nákupných galériach a v obchodnýc centrách predstavenie novej kolekcie na trh

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

10.1.2019 (ostáva ešte 27 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Vodičský preukaz

B

Rozvíjajúca sa spoločnosť zaoberajúca sa marketingom, reklamou, kúpou tovaru a tvorbou reklamy pre slovenských i zahraničných zákazníkov.
Reklamné akcie sú uskutočňované počas celého roka.
Predmetom akcií je dostať do popredia nové výrobky našich zákazníkov, upozorniť na novovzniknuté spoločnosti a nimi ponúkané služby a tovar.
Tieto propagačné a reklamné činnosti sa uskutočňujú v nákupných centrách, na rôznych akciách usporiadaných pre rôzne príležitosti.
Hlavnou úlohou našich zamestnancov je reklama a propagácia noviniek, možný príležitostný predaj vystavených výrobkov priamo počas akcie v závislosti od druhu kampane a priania zákazníka.
Budúce akcie v prešovskom kraji sú pripravované pre zákazníkov a značky:Mauvie Paris

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Tomáš Gallo
Hlinská 2582/17
01001 Žilina

Kontakt

ID: 3551699   Dátum zverejnenia: 2.12.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   900