Reagujte bez životopisu

Brigádnik (Pomocný pracovník) na letnú sezónu

Tomáš Franc

Miesto práce
Cesta do Rudiny 2274, Kysucké Nové Mesto
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
4,5 EUR/hod.mesačne odmeny na základe zásluh ,

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Na prevádzku do požičovne náradia v KNM hľadáme šikovného mladého muža - brigádnika ( študenta strednéj či vysokej školy ) na výpomoc na letnú či jesennú sezónnu. Práca spočíva v obsluhe zákazníkov , ľahká údržba a servis stavebných strojov a elektrického náradia .

Priateľské prostredie , úzky kolektív, stabilný príjem, základná hrubá mzda: 4,50 Eur/hod + odmeny podľa zásluhy , pracovná doba od 7 30 do 17 00 hod. , respektíve podľa dohody.

Ak máte záujem o prácu zašlite nám Váš životopis , alebo nás kontaktujte telefonický

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

automechanik , elektrikár , strojár ,

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

mechaník ,opravár , udržbar

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

vítaná prax v oblasti mechanizácie strojov , elektrického náradia , automobilov

Požičovňa náradia a strojov
ID: 4341384  Dátum zverejnenia: 30.6.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 4,5 EUR/hod.