Personalista (zástup počas MD/RD)

TOMARK, s.r.o.

Miesto práce
Strojnícka 5, Prešov-Priemyselný obvod Nižná Šebastová
Termín nástupu
ihneď/dohodou
1 212 EUR/mesiac+ variabilná zložka mzdy do výšky 25 % zo základnej mzdy - konečná výška bude stanovená na základe skúseností kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Náplň práce:

  • Priamo riadi a organizuje činnosť oddelenia ľudských zdrojov v zmysle dodržania platnej pracovno-právnej legislatívy.
  • Komplexne spracováva a zodpovedá za personálnu dokumentáciu v celom pracovnom cykle zamestnancov, v súlade s platnou legislatívou a internými postupmi a procesmi.
  • Zodpovedá za spravovanie a tvorbu vnútropodnikových pracovno-právnych predpisov.
  • Koordinuje plánovanie a organizácia vzdelávacích aktivít v spoločnosti.
  • Zabezpečuje a riadi efektívnu komunikáciu a spoluprácu s ostatnými oddeleniami spoločnosti a externými organizáciami.
  • Zabezpečuje reportovanie výsledkov vedeniu spoločnosti.
  • Kooperuje pri organizovaní firemných akcií pre zamestnancov spoločnosti a spolupodieľa sa na marketingových aktivitách spoločnosti.

Typický deň na pracovnej pozícii:

  • Komunikácia s vedúci ostatných oddelení spoločnosti.
  • Zodpovedanie e-mailov a telefonátov od zamestnancov a externých partnerov.

Pracovná doba:

  • Typická pracovná doba pre pozíciu Personalista (zástup počas MD/RD) je 8 hodín denne.

- príspevok podľa zákona: príspevok na rekreáciu, lekárska starostlivosť
- stravné lístky nad rámec ZP
- práca v stabilnej strojárskej spoločnosti s modernou technológiou,
- možnosť vzdelávania- zabezpečenie školení a seminárov,
- kariérny rast
- istota stabilného príjmu
- sociálny program spoločnosti
- firemné podujatia

Všetkých uchádzačom ďakujeme za prejavený záujem pracovať pre spoločnosť TOMARK.
Kontaktovať však budeme len vybraných kandidátov.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

personálny manažment, ľudské zdroje

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
SOFTIP - Mierne pokročilý
Hospodárska korešpondencia - Základy
Mzdové účtovníctvo - Úplný začiatočník

Prax na pozícii/v oblasti

Personalistika

Počet rokov praxe

5

Hľadáme do nášho tímu kolegu/ kolegyňu ktorý/á má skúsenosti:
- s komplexným HR procesom

- znalosť Zákonníka práce

- s personálnou administratívou
- s prácou v Exceli
- Softip (výhodou)
Zíde sa Ti:
- kreativita
- odolnosť voči stresu
- samostatnosť a zodpovednosť
Zapadneš ak:
- si dynamická a proaktívna osobnosť
- vieš pracovať v tíme, ale aj samostatne
- nebojíš sa nových výziev a máš chuť sa neustále učiť a rozvíjať

Spoločnosť TOMARK, s. r. o. sa špecializuje na obrábanie, tvárnenie, delenie hutného materiálu a výrobu zváraných konštrukcií a komponentov najmä pre automobilový priemysel. Vo svojej divízii TomarkAero zameranej na oblasť letectva sa spoločnosť zaoberá výrobou celokovových dvojmiestnych ultraľahkých športových lietadiel Viper SD4 a Skyper GT9, ktoré sú ideálnym riešením na cestovanie, letecký výcvik a vlekanie bezmotorových lietadiel. Dlhodobým zámerom spoločnosti je vybudovanie modernej, konkurencieschopnej firmy a to investovaním do najmodernejších technológií a investovaním do rozvoja zamestnancov.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Lucia Drabiščáková
Tel.: +421914330114
E-mail: poslať životopis
ID: 4804364  Dátum zverejnenia: 10.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 212 EUR/mesiac