Technológ v strojárskej výrobe

TOMARK, s.r.o.

Miesto práce
Strojnícka 5, Prešov-Priemyselný obvod Nižná Šebastová
Termín nástupu
ihneď/dohodou
Od 1 073 EUR/mesiac- od 1073 €/mes + variabilná zložka do výšky 25 % zo základnej mzdy, konečná mzda závisí od skúseností kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Čítanie technických výkresov výrobkov a dielov, návrh najefektívnejších spôsobov a postupov ich výroby, montáže, kompletizácie, povrchových úprav a balenia.

- Spracovanie technologickej dokumentácie na základe konštrukčnej dokumentácie.

- Stanovenie normy spotreby času na operácie technologického postupu, tvorba podkladov pre spracovanie cenovej ponuky.

- Návrh technických prostriedkov a ich počtu, druhu a typu strojov a strojného zariadenia na výrobu na základe stanoveného postupu výroby a cieľovej kapacity.

- Stanovenie spôsobu kontroly kvality a technických skúšok, spolupráca na riadení kvality produkcie.

- Zabezpečenie a organizovanie technologickej prípravy strojárskej výroby, návrh usporiadania strojov a prípravkov, toku materiálu, nadväznosti pracovísk a ostatných technických podmienok.

- Overovanie nových postupov výroby, spolupráca na realizácii technologických zmien a inovačných aktivít.

- Zabezpečenie technickej prípravy zmien sortimentu a zavádzanie nových produktov.

- Technický dozor na pracoviskách a kontrola dodržiavania technologických postupov.

- Spolutvorba organizačných smerníc a predpisov týkajúcich sa výrobno-technického úseku.

  •  Budete pracovať v stabilnej strojárskej spoločnosti s najmodernejšou technológiou, čo vám umožní rozvíjať vaše technologické zručnosti.
  • V spoločnosti sa cítite ako súčasť tímu a zabezpečujeme pre vás istotu dlhodobého zamestnania a stabilného príjmu.
  • Okrem toho, že dostanete príspevky podľa zákona na rekreáciu, lekárske ošetrenie a stravné lístky, budete mať tiež možnosť získať náborovú prémium za odporúčaného kandidáta.
  • Pretože vieme, že je dôležité byť neustále v obraze, ponúkame vám možnosť vzdelávania prostredníctvom odborných školení a kurzov, aby ste mohli neustále rozvíjať svoje schopnosti.
  • Aby ste sa cítili v spoločnosti dobre, ponúkame vám aj sociálny program, ktorý zahŕňa firemné podujatia a ďalšie benefity, ako napríklad flexibilný pracovný čas alebo zdravotné poistenie.
  • Ak hľadáte stabilné a zaujímavé zamestnanie v oblasti strojárskej výroby, neváhajte a pridajte sa k nám!

Informácie o výberovom konaní

Kontaktovať budeme len vybraných kandidátov.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické zameranie

Prax na pozícii/v oblasti

obdobnej pozícií

Počet rokov praxe

1

- dôslednosť, samostatnosť, presnosť, analytické schopnosti

- proaktívny prístup k práci

Spoločnosť TOMARK, s. r. o. sa špecializuje na obrábanie, tvárnenie, delenie hutného materiálu a výrobu zváraných konštrukcií a komponentov najmä pre automobilový priemysel. Vo svojej divízii TomarkAero zameranej na oblasť letectva sa spoločnosť zaoberá výrobou celokovových dvojmiestnych ultraľahkých športových lietadiel Viper SD4 a Skyper GT9, ktoré sú ideálnym riešením na cestovanie, letecký výcvik a vlekanie bezmotorových lietadiel. Dlhodobým zámerom spoločnosti je vybudovanie modernej, konkurencieschopnej firmy a to investovaním do najmodernejších technológií a investovaním do rozvoja zamestnancov.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov
ID: 4788245  Dátum zverejnenia: 19.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 073 EUR/mesiac