Mechanik nástrojár - frézar (letecká výroba)

TOMARK, s.r.o.

Miesto práce
Strojnícka 5, Prešov-Priemyselný obvod Nižná Šebastová
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
6,37 EUR/hod.+ variabilná zložka mzdy po skúšobnej dobe do výšky 0,38 EUR/ hod

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do leteckej výroby príjmeme nového kolegu, ktorému manuálna práca nie je cudzia. Ak si myslíš, že uvedené zvládneš, neváhaj a zašli nám svoj životopis. Tvojou prácou bude:
- frézovanie komponentov podľa výkresovej dokumentácie
- čítanie technických výkresov a výrobnej dokumentácie
- rozmeriavanie a rysovanie materiálu, správne používanie predpísaných meradiel

- príspevok podľa zákona: príspevok na rekreáciu, lekárska starostlivosť, finančný príspevok na stravu nad rámec zákona
- uplatňovanie náborovej prémie za odporúčanie kandidáta,
- vzdelávanie a iné.
- firemné podujatia
- istota stabilného príjmu,
- v prípade záujmu možnosť spolupráce na živnosť s atraktívnym príplatkom

Všetkým kandidátom ďakujeme za prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti, kontaktovaní budú len vybraní uchádzači.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Prax na pozícii/v oblasti

nástrojar frézar - klasická frézka

Počet rokov praxe

3

- manuálna zručnosť
- čítanie výkresov
- zodpovednosť
- samostatnosť
- chuť pracovať

Spoločnosť TOMARK, s. r. o. sa špecializuje na obrábanie, tvárnenie, delenie hutného materiálu a výrobu zváraných konštrukcií a komponentov najmä pre automobilový priemysel. Vo svojej divízii TomarkAero zameranej na oblasť letectva sa spoločnosť zaoberá výrobou celokovových dvojmiestnych ultraľahkých športových lietadiel Viper SD4 a Skyper GT9, ktoré sú ideálnym riešením na cestovanie, letecký výcvik a vlekanie bezmotorových lietadiel. Dlhodobým zámerom spoločnosti je vybudovanie modernej, konkurencieschopnej firmy a to investovaním do najmodernejších technológií a investovaním do rozvoja zamestnancov.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov
ID: 4754015  Dátum zverejnenia: 5.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 6,37 EUR/hod.