Technik 3D merania

TOMARK, s.r.o.

Miesto práce
Strojnícka 11, Prešov-Priemyselný obvod Nižná Šebastová
Termín nástupu
ASAP
Od 1 050 EUR/mesiac1050 EUR mzda bude dohodnutá pri výberovom konaní v závislosti od dĺžky praxe, kvalifikácie a skúseností.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Na pozícii 3D meracieho technika budete súčasťou nášho tímu technických kontrolórov.
Vašou úlohou bude meranie na 3D zariadení ROMER a kontrola rozmerov a zvarov podľa výkresovej dokumentácie. Na základe nameraných zistení následné vypracovávanie meracích protokolov.

- práca v stabilnej strojárskej spoločnosti s vybavením najmodernejšou technológiou
- príspevok podľa zákona: DDS, príspevok na rekreáciu, lekárska starostlivosť, stravné lístky.
- uplatňovanie náborovej prémie za odporúčanie kandidáta,
- možnosť vzdelávania prostredníctvom odborných školení a kurzov
- firemné podujatia

Všetkým kandidátom ďakujeme za prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti.
Kontaktovaní budú len uchádzači, ktorí splnia požadované predpoklady na obsadzované pracovné miesto.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technický smer

Počet rokov praxe

2

Požadujeme znalosti základov technológie v strojárstve, čítanie technickej dokumentácie, znalosti systémov a štandardov kvality v strojárskej výrobe, znalosť čítania technických výkresov.
Požadujeme minimálne stredoškolské vzdelanie, resp. vysokoškolské vzdelanie I. stupňa technického smeru.
Certifikát vizuálna kontrola zvarov - výhodou.
Dôslednosť, samostatnosť, presnosť, analytické schopnosti.

Spoločnosť TOMARK, s. r. o. sa špecializuje na obrábanie, tvárnenie, delenie hutného materiálu a výrobu zváraných konštrukcií a komponentov najmä pre automobilový priemysel. Vo svojej divízii TomarkAero zameranej na oblasť letectva sa spoločnosť zaoberá výrobou celokovových dvojmiestnych ultraľahkých športových lietadiel Viper SD4 a Skyper GT9, ktoré sú ideálnym riešením na cestovanie, letecký výcvik a vlekanie bezmotorových lietadiel. Dlhodobým zámerom spoločnosti je vybudovanie modernej, konkurencieschopnej firmy a to investovaním do najmodernejších technológií a investovaním do rozvoja zamestnancov.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov
ID: 4336256  Dátum zverejnenia: 23.5.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 050 EUR/mesiac