Záhradník/Záhradníčka

TOMA FLORA s.r.o.

Miesto práce
Priemyselná 10, Trnava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
Od 860 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hlavná náplň: kompletná údržba interiérovej zelene - starostlivosť o rastliny v predajni a u firemných zákazníkov v Trnave a okolí (čistenie, strihanie, zálievka, hnojenie), výsadba rastlín do kvetináčov, odborné poradenstvo, aranžovanie tovaru v showroome, udržiavanie poriadku v predajnom showroome/sklade. Sezónna starostlivosť a údržba exteriérovej zelene v predajni.
Doplnková náplň práce: komunikácia so zákazníkmi, predaj interiérovej zelene a doplnkov, práca s PC.

Stabilná pracovná doba pondelok - piatok, zaškolenie, možnosť sebarealizácie, príjemné pracovné prostredie a kolektív. Po zaškolení a dohode služobný telefón, služobné auto na pracovné účely.
Ďalej:
- pracovné oblečenie
- zamestnanecké zľavy
- pitný režim
- firemné akcie
- odmeny
- príplatky za prípadnú prácu nadčas

Prosíme uchádzačov, ktorí nemajú vôbec žiadne skúsenosti a vedomosti o interiérovej zeleni a nemajú vodičský preukaz, aby neposielali svoj životopis.
Kontaktovať budeme len uchádzačov, ktorí spĺňajú požadované kritériá.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Záhradníctvo - prevažne interiér

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Základy
Microsoft Word - Základy
Microsoft Excel - Základy
OMEGA - Základy

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Prax je výhodou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Hľadáme do tímu človeka, ktorý má rád a ovláda interiérové rastliny a prácu s nimi, požadujeme, resp.výhodou sú vedomosti s tým spojené - nároky na pestovanie a starostlivosť o rastliny. Zameriavame sa prevažne na interiérovú zeleň, sezónne pracujeme aj s exteriérovou zeleňou, ale v menšom rozsahu. Uprednostníme komunikatívny typ, pretože náš budúci kolega/kolegyňa bude v kontakte aj so zákazníkmi. Podmienkou je vodičský preukaz, k dispozícií je firemné auto, na ktorom sa jazdí denne.

Návrh, realizácia, údržba, predaj a prenájom interiérovej zelene, predaj dizajnových nádob a samozavlažovacích kvetináčov Lechuza.
Maloobchod a veľkoobchod.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 4512352  Dátum zverejnenia: 1.2.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 860 EUR/mesiac